ПОСЛУГИ 3D СКАНУВАННЯ

Ми можемо відсканувати ваші фізичні об'єкти для перетворення в цифрові дані. Чи є у вас старі механічні деталі або скульптури без даних або малюнків CAD? У вас є частина, яку ви хочете дублювати для 3D-друку? Ми пропонуємо такі послуги 3D сканування та багато іншого.
Ми є ділерами CREAFORM, ARTEC, FARO в Україні та використовуємо їх рішення для створення ідеальних 3D моделей. Ми використовуємо дрони DJI для сканування великих та високих моделей, наприклад, церква або стадіон. Клієнтами наших рішень з сканування є 52 підприємств з України та ЄС.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
ФОРМАТИ ВИХІДУ ДАНИХ
Ми надаємо дані 3D сканування у наступних форматах файлів.

PLY - Stanford Polygon (Supports Color)
STL - Standard 3D File
WRL - VRML Version 1.0 and 2.0 (Supports Color)
OBJ - Wavefront Format (Supports Color)
ASC - General Point Cloud
AOP - American Academy of Orthotists and Prosthetists
PTX - Ptex Per-Face Texture Mapping (Supports Color)
X - DirectX X Binary and Text (Supports Color)
XYZRGB - Supports Color
e57 - ASTM E57 (Supports Color)
CAD - For STEP, IGES, SolidWorks та інші параметрічні формати
Ми надаємо послуги з зворотнього інжинірингу для тих випадків, коли у вас є деталі без даних CAD або малюнків. Ми можемо конвертувати ваш фізичний об'єкт у дані CAD (SolidWorks, AutoCad, Fusion360, Inventor), змінювати розміри, створювати малюнки, і навіть 3D-дублікати друкованих чи змінених версій.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Зворотній інжиніринг
Це основний процес, який використовується для реконструкції фізичної частини. Ми використовуємо потужні продукти 3D Systems (DesignX та Wrap) для того щоб модель для CAD програми була у найкращому вигляді (відновлені структури, зменшений шум, очищення поверхні та відновлення геометрії).
Надішліть Ваше завдання чи питання на електронну адресу support@eim3d.com або зателефонуйте за номером +380660789953 для того щоб отримати додаткову консультацію!
Чекаємо на Вас!
Made on
Tilda