3D принтери
технологія FDM, настільного типу, для інженерів та творців
5 років тому почалася наша співпраця з компанією Ультімакер, а також ми тільки приступили до розробки технології по виявленню витоків в нафтопроводах і використовували друк на найперших 3Д принтерах Ultimaker для створення пластикових корпусів для системи акустичних датчиків. Для корпусу ми використовували біополімери ПЛА, які ми потім використовували при литві по виплавлюваних моделях для отримання вже металевих корпусів (ми експерементувати з різними марками титану і сталі).
За час нашої співпраці з Ultimaker, ми дізналися про їх 3Д принтери все, а також те, що для цієї компанії немає ніяких компромісів по відношенню до якості і надійності в її продуктах. За останні 4 роки, від декількох сотень клієнтів Ultimaker ми, як реселлер Ультімакер, отримали всього 2 рекламації, пов'язані з несправністю 3Д принтерів Ultimaker. 2 запити на ремонт з декількох сотень користувачів - тобто у 99.1% наших клієнтів при експлуатації будь-якого з принтерів був повний операційний комфорт.

Саме тому ми займаємося тільки однією маркою 3Д принтерів - найкращою маркою, яка створена для інженерів, дизайнерів і підприємців і за якою стоять найвища система якості, надійность, технологія. Ми експерти Ультімакер та запрошуємо Вас розділити з нами безкомпромісну найвищу якість від Ultimaker.
Про нас у стилі elevator speech : ТОВ «ЕКСТРУЗІЯ В РУСІ» є науково-дослідницьким підприємством, що розроблює акустичну систему детекції витоків з труб (тут ми переможець програми ЄС Horizon 2020 SME), розробили та тестуємо систему переробки пластика та литва силікону, виготовляє титанові сопла для FDM 3Д принтерів, є авторизованим реселлером професійних 3Д принтерів Ultimaker в Україні та 3D сканерів Creaform Peel 3D.
Олег Кірєєв, M.Eng, MBA
Директор та інженер
Які наші напрямки можуть бути цікавими для Вас: Ми хочемо підкреслити ТОП 4 напрямки, які можуть бути цікавими для досягнення цілей Вашого підприємства, серед таких цілей можуть бути оптимізація витрат проекту, збільшення рентабельності виробу.
Михайло Кірєєв, M.Eng, PhD
Директор та інженер
1
ВИКОРИСТАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ FDM 3D ПРИНТЕРІВ ULTIMAKER
Для цілей функціонального прототипування та дрібносерійного виробництва. Наша компанія, яка є офіційним реселлером Ultimaker в україні, допоможе вам отримати найкращій клінтській досвід від використання цих передових 3д принтерів. Будемо раді запропонувати рішення з 3d сканування
2
CИСТЕМА З ПЕРЕРОБКИ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПЛАСТИКУ ПІД ТМ "БОГАТИР"
Ми запропонуємо вам рішення нашого виробництва утилізації сторого пластику, виготовлення ниток для 3d друку, виготовлення деталей з кольорового металу, використовуючи пластикову модель в основі
3
ВИГОТОВЛЕННЯ СИЛІКОНОВИХ ФОРМ
Ми спеціалізуємося на виробництві формових виробів з силіконових гум на замовлення. Проектуємо, робимо оснащення, виробляємо і допомагаємо з організацією доставки
4
ХУДОЖНІЙ 3D ДРУК ВЕЛИКИХ РОЗМІРІВ
За останні 4 роки ми виконали для скульпторів з Німеччини та України друк більше ніж 30 скульптур. Середня висота кожної скульптури 1.5-2 метри. Наше портфоліо включає в себе скульптури для Києва, Одеси, Мілану, Оснабрюка та Берліну.


Україна, Київ
вул. Виборзька 103
ТОВ "ЕКСТРУЗІЯ В РУСІ"

support@eim3d.com
тел: +380443338713
Made on
Tilda