ULTIMAKER ORIGINAL+
для малого бізнесу
Вам буде потрібно близько 20 годин для складання даного принтера. Ultimaker Original + відноситься до категорії "збери сам", в якій є найкращим в світі. Два найголовніших параметра даного принтера - надійність та висока якість. Також ми пропонуємо рішення по збільшенню висоти друку до 1800 мм!
Вітаю Вас! Розпочнемо Ваше знайомство із Ultimaker Original+. Натисніть кнопку play на двох відео нижче - ви побачите стисле представлення принтера та його можливостей. Після відео ми підготували лаконічний опис ключових особливостей цього кращого у світі "збери сам" 3D принтера.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Ось як виглядає Ultimaker Original+ після того як ви його зберете. Принтер офіційно протестований для роботи із інженерними пластиками ABS, CPE та безпечним біополімером PLA. Ви також можете використовувати інші види матеріалів, як наприклад Nylon, PC - але доведеться зробити настройку параметрів додаткових ниток вручну.
П'ять принтерів перевернуті і встановлені на спеціальні кронштейни. Попередньо було змінено положення екструдуров на 180 градусів і гвинт осі З збільшили пропорційно висоті майбутнього проекту .. Все це дозволило роздрукувати слона у вигляді колон в масштабі 1: 1
3D принтер, який можна зібрати самостійно
3D принтер Ultimaker Original+ був обраний користувачами з усього світу у якості кращого DIY (Do It Yourself - "зроби сам") 3D принтера. У вашому розпорядженні будуть нагрівальний стіл, поліпшена осьова система, нова електроніка й панель керування з вбудованим слотом для SD карти.
Швидке виконання проекту
Друкуюча головка виконана з легких матеріалів, що дозволяє друкувати, використовуючи максимальні швидкості й високу якість друку від 20 мікрон. Наявність робочого столу, що підігрівається, дозволить вам використовувати ABS, PLA, CPE та інші матеріали.
Write Close
Close
Do you have any questions? Contact us!
I agree the Terms of Service
Характеристики 3D принтера Ultimaker Original+
Робоча область друку
яка підігрівається від 20 °C до 110 °C, робоча область має розміри 210 х 210 х 205 мм
та за допомогою Z Unlimited 210 х 210 х 1800 мм
Швидкість друку
от 30 до 300 мм/сек
Экструдер
У принтері один екструдер з температурою нагріву від 180 ° C до 260 ° C
Точність друку
від 20 до 200 микрон
Сопла для друку
Принтер оснащений соплом діаметром 0,4 мм і працює з ниткою діаметром 2,85 мм. Також до комплекту принтера входить титанове сопло VENUS для друку абразивними матеріалами
Протестовані матеріали для друку
ABS, PLA, CPE, Nylon
Комплект поставки 3D принтера Ultimaker Original+
Гарантія
При купівлі 3D принтера Ultimaker Original+ ви отримуєте безкоштовну річну гарантію, яку на території України надає виключно наша компанія Extrusion in Motion. Після закінчення гарантії ви можете придбати дворічний гарантійний пакет. Клієнтська підпримка здійснюється на весь період всього життєвого циклу принтера.
3D принтер
Ultimaker Original+ поставляється в спеціальному наборі для самостійної збірки. Повна збірка займе у вас близько 20 годин
Аксесуари
Кабель, силовий адаптер, інструкція з експлуатації, а також стартовий пакет, який включає котушку PLA вагою 0.75 кг, SD-карту, дата-кабелі, мастило для осей, клей та спеціальні шестигранні ключі
Створючи десятки ітерацій в циклі проектування, Ви значно мінімізуєте ризики, скоротите час виходу на ринок та знизите витрати на прототипування. Використовуючи високоякісний FDM 3D друк, Ваше підприємство може звести до мінімуму ризик процесу розвитку, доводячи життєздатність проекту, перш ніж інвестувати велику суму коштів. Це дозволить Вам скоротити процес розробки від декількох місяців до декількох днів.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Потребуєте ознайомитися із технічною специфікацією та інструкцією зі збірки цього принтера?
Ми завантажили для Вас цю інформацію на Google Drive
По телефону Ви зможете дізнатися ціну на цей 3D принтер. Інженер клієнтської підтримки повідомить Вам ціну на Ultimaker Original+, яка дорівнює еквіваленту у Євро. Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні по формулі: "курс продажу Євро банком Райффайзен Банк Аваль на день підписання договору поставки плюс 4%"
Олег Кірєєв, M.Eng
Клінтська підтримка Ultimaker Ukraine
потрібно замовляти
FDM 3D принтер Ultimaker Original +
У комплект поставки входять один 3D принтер Ultimaker Original +, сервісна підтримка на весь цикл експлуатації 3D принтера та офіційна гарантія на 1 рік.
Також до комплекту входять кабель, силовий адаптер, інструкція з експлуатації, 2 сопла діаметром 0.4 мм (латунь та титан), 1 котушка PLA вагою 0.75 кг, SD Card, дата-кабелі, мастило для осей, клей та викрутка.
1590 Євро з ПДВ
потрібно замовляти
FDM 3D принтер Ultimaker Original + та Z Unlimited
У комплект поставки входять один 3D принтер Ultimaker Original +, кронштейн Z Unlimited lky для друку до 1800 мм у висоту, сервісна підтримка на весь цикл експлуатації 3D принтера та офіційна гарантія на 1 рік. Також до комплекту входять кабель, силовий адаптер, інструкція з експлуатації, 2 сопла діаметром 0.4 мм (латунь та титан), 1 котушка PLA вагою 0.75 кг, SD Card, дата-кабелі, мастило для осей, клей та викрутка.
2970 Євро з ПДВ
Ваш запит тут
Як нас знайти? Все просто!
Багатоканальний телефон +38067 404 36 16
Телефон для питань щодо технічного оснащення принтера, його можливостей та запису на test-drive в нашому ШоуРум


support@eim3d.com
вул. Виборзька 103, м. Київ, Україна
Підтримка Ultimaker
Call Close
Залишить Ваш номер телефону та ми зателефонуємо Вам!
Або зателефонуйте нам самостійно!
+380674043616
Made on
Tilda