3D принтери
технологія FDM, настільного типу, для інженерів та творців
5 років тому почалася наша співпраця з компанією Ультімакер, а також ми тільки приступили до розробки технології по виявленню витоків в нафтопроводах і використовували друк на найперших 3Д принтерах Ultimaker для створення пластикових корпусів для системи акустичних датчиків. Для корпусу ми використовували біополімери ПЛА, які ми потім використовували при литві по виплавлюваних моделях для отримання вже металевих корпусів (ми експерементувати з різними марками титану і сталі).
За час нашої співпраці з Ultimaker, ми дізналися про їх 3Д принтери все, а також те, що для цієї компанії немає ніяких компромісів по відношенню до якості і надійності в її продуктах. За останні 4 роки, від декількох сотень клієнтів Ultimaker ми, як реселлер Ультімакер, отримали всього 2 рекламації, пов'язані з несправністю 3Д принтерів Ultimaker. 2 запити на ремонт з декількох сотень користувачів - тобто у 99.1% наших клієнтів при експлуатації будь-якого з принтерів був повний операційний комфорт.

Саме тому ми займаємося тільки однією маркою 3Д принтерів - найкращою маркою, яка створена для інженерів, дизайнерів і підприємців і за якою стоять найвища система якості, надійность, технологія. Ми експерти Ультімакер та запрошуємо Вас розділити з нами безкомпромісну найвищу якість від Ultimaker.
Про нас у стилі elevator speech : ТОВ «ЕКСТРУЗІЯ В РУСІ» є науково-дослідницьким підприємством, що розроблює акустичну систему детекції витоків з труб (тут ми переможець програми ЄС Horizon 2020 SME), розробили та тестуємо універсальну систему переробки пластика, проектуємо та виготовляємо титанові та сталеві сопла для FDM 3Д принтерів, є авторизованим реселлером в Україні професійних 3Д принтерів Ultimaker, Markforged та 3D сканерів RangeVision.
Олег Кірєєв, M.Eng, MBA
Директор та інженер
НАША КОМПАНІЯ EXTRUSION IN MOTION НА МАПІ КИЄВА


Ваша технічна підтримка по електронній пошті:
support@eim3d.com

Ваша технічна підтримка по телефону:
Цілий тиждень з понеділка по неділю: з 9:00 до 20:00
тел: +380443338713

Підтримка безпосередньо від виробника Ultimaker:
https://ultimaker.com/en/support
Made on
Tilda