Пропозиція для заводу "АДІСЕМ": металопластикові вікна та конструкції (Адісем)


Приймаючи до уваги специфіку друку (швидкий друк із збереженням якості поверхні), який склався на підприємстві та типи матеріалів, які використовуються (здебільшого ABS, PLA місцевого виробництва) ми радимо для Вас 3D-принтер ULTIMAKER 2+ Connect


Професійний 3D принтер з одним екструдером, ULTIMAKER 2+Connect дозволяє виконувати завдання дрібносерійного виробництва зі швидкістю до 300 мм/сек, використовуючи набір 4 сопел з латуні для друку полімерними нитками з точністю від 20 до 600 мікрон.


Мережеве підключення через Wi-Fi або Ethernet дозволяє віддалено друкувати через Cloud з додатковою безпекою.

Ultimaker 2+ Connect Air Manager (продається окремо) видаляє до 95% надтонких частинок і захищає область друку.


Дивитися відеоогляд ULTIMAKER 2+ Connect
Зараз Ви використовуєте Ultimaker 3 - принтер з двома ектсрудерами. Приймаючи до уваги, що здебільшого при друці викоритовується лише один екструдер, ми радимо звернути Вашу увагу саме на 3D принтер з одним ексрудером. Для Вашого комфорту ми підготовали порівняння Ultimaker 2+ Connect із принтером, який Ви використовуєте зараз - із принтером Ultimaker 3.
Ultimaker 3 та Ultimaker 2+ Connect
Модель 3D-принтера
Ultimaker 2+ Connect
Кількість екструдерів
1
Ultimaker 3
2
223 x 220 x 205
215 x 215 x 200
Портфоліо матеріалів, якими можливо друкувати
80+
3D-друк композитами
так
80+
так
Кількість матеріалів в принтері
Цифрове виробництво
опційно так
Автоматична заміна матеріала під час друку
опційно так
Площа друку, мм
1
2
так
так
Фільтрація ультрадисперсних часток
ні
ні
0.25-0.4-0.6-0.8
0.25-0.4-0.8
Діаметр сопел, мм

Характеристики 3д принтера Ultimaker 2+ Connect

Робоча область друку
яка підігрівається від 20°C до 110°C та має розміри 223 х 220 х 205 мм
Екструдер
У принтері один екструдер з температурою нагріву від 180°C до 260°C
Протестовані матеріали для друку
Все портфоліо матеріалів Ultimaker
Точність друку 
від 20 до 600 мікрон
Швидкість друку 
від 30 до 300 мм/сек 
Сопла для друку 
Принтер працює з ниткою діаметром 2,85 мм. Набір з 4 латунних сопел для друку полімерними нитками з точністю від 20 до 600 мікрон
Швидкий початок роботи
3д принтер Ultimaker 2+ Connect був створений таким чином, що вам необхідно витратити мінімальний час, щоб розпочати друк після того, як ви дістали цей принтер з коробки. Ultimaker 2+ Connect легко поміститься на вашому робочому столі.
Змінні сопла для вирішення різних завдань 3д друку
У комплект Ultimaker 2+ Connect входить набір з 4 змінних сопел з латуні різного діаметру. Швидко змінюйте сопло на потрібне вам, використовуйте сопло діаметром 0.25мм для точного й детального друку, сопло діаметром 0.8мм для швидкого друку. За умовчанням встановлено сопло діаметром 0.4мм.
Змінні титанові сопла з нагрівальним блоком для вирішення завдань 3D друку композитними матеріалами, наприклад, GF PA, CF PA
Можливо включити до Ultimaker 2+ Connect спеціальний набір з 3 змінних титанових або стальних сопел різного діаметру:
0.4, 0.6, 0.8 мм.
Ефективне регулювання робочого стола
Коли ви дістали ваш 3D принтер з коробки, необхідно відрегулювати положення робочого столу принтера по відношенню до друкуючого сопла принтера. Це легко й швидко зробити за допомогою помічника в електронному меню та спеціальної калібрувальної карти.
Безвідмовність роботи
Компоненти принтера Ultimaker 2+ Connect створені з найякісніших матеріалів. Друк тривалістю в кілька днів чи тижнів не проблема для принтера - він не перегрівається та працює безвідмовно. Виконуючи завдання, пов'язаним з високоточним прототипуванням або дрібносерійним виробництвом, Ultimaker 2+ Connect забезпечить вас якістю та надійністю, які ви прагнете здобути.
Ми підготували для Вас два варіанти ціни на Ultimaker 2+ Connect: перший варіант це купівля одного принтера за повною ціною та другий варіант купівля двох Ultimaker 2+ Connect із значною знижкою.
Перший варіант:

Один 3D принтер Ultimaker 2+ Connect

2 890

Ціна включає в себе ПДВ.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.
Ціна не враховує доставку до вашого міста (EXW)
Другий варіант:

Два 3D принтери Ultimaker 2+ Connect

4 800

Кожен принтер по 2400 Євро з ПДВ
Ціна включає в себе ПДВ.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.
Ціна не враховує доставку до вашого міста (EXW)
Отримуйте результати завдяки системі Ultimaker
3D-принтери, які працюють безвідмовно
Відмічені багатьма нагородми 3D-принтери Ultimaker надійні та прості у використанні. Вони друкують кожного разу тільки якісні деталі. Розроблені та протестовані для роботи цілодобово та без вихідних, вони дозволяють швидше та легше досягти потрібних результатів.
Програмне забезпечення нового покоління
Протестоване мільйонами користувачів на 14 мовах, Ultimaker Cura нарізає вашу модель та інтегрується з будь-яким робочим процесом через плагіни Marketplace. Потім масштабуйте виробництво за допомогою Ultimaker Digital Factory.
Найбільший вибір матеріалів на ринку
Ultimaker пропонує найширший вибір матеріалів на ринку. Завдяки нашому Material Alliance вибирайте ідеальну нитку для вашого продукту - від вдосконалених полімерів до композитів з вуглеволокна.
Ваша постійна підтримка та допомога
Ми постійно на зв'язку з вами з будь-яких питань, зручним для вас способом - телефон, e-mail, Viber, Telegram. Придбавши 3D-принтер Ultimaker, ви отримуєте професійну установку, навчання та обслуговування вашою мовою у зручний для вас час.
Ми дякуємо Вам за довіру та за Вашу увагу!