Корпоративна етика реселлера EXTRUSION IN MOTION

Наше ціноутворення на прикладі 3D принтера Ultimaker 3

На сайті виробника Ultimaker вказана ціна 2995 без ПДВ. Відповідно, якщо Ви купуєте скажімо в Німеччині, то ціна з ПДВ 3599 Євро (https://www.igo3d.com/ultimaker-3), в Австрії ціна 3599 з ПДВ (https://geizhals.at/ultimaker-3- a1525186.html? hloc = at), в Нідерландах ціна 3599 Євро з ПДВ (https://www.3dprinterspecialist.nl/product/745465/category-249055/ultimaker-3.html).

Ми живемо в Україні, країна не входить до Єврозони. Для ввезення в Україну ми як реселлер купуємо за рекомендованою ціною виробника та для того щоб принтер приїхав в Україну, то до цієї ціни додаються витрати митних процедур, комісії Українського банку за міжнародні платежі, митний брокер та транспортування.

Реселлер з Єврозони, продаючи принтер кінцевому покупцюю, до ціни виробника додає тільки ПДВ та витрати на доставку. Приклад Німеччини: Ціна Ultimaker для реселлера IGO3D 2995 Євро, продаючи жителю Німеччини, IGO3D додає 19% ПДВ (що дорівнює 569 Євро) до ціни 2995 Євро та 35 Євро доставку принтера з Нідерландів до Німеччини на свій склад. Ось і виходить ціна 3599 Євро з ПДВ.

Тому ми для Українського ринку встановили ціну, яка не має додаткової екстра дельти зверху - тільки платежі за те щоб принтер перетнув кордон та опинився у Вас в Україні,
КОРПОРАТИВНА ЕТИКА РЕСЕЛЛЕРА EXTRUSION IN MOTION
Оплата та Доставка
Після 100% оплати (безготівковий спосіб у Гривні), доставка 3D принтера у разі відсутності на складі 15-20 робочих днів. Якщо 3D принтер є на складі, то доставка складає 1 день.
КОРПОРАТИВНА ЕТИКА РЕСЕЛЛЕРА EXTRUSION IN MOTION
Гарантія та сервісна підтримка
При купівлі будь-якого 3D принтера Ultimaker Ви отримуєте безкоштовну річну гарантію, яку на території України надає виключно наша компанія Extrusion in Motion. Після закінчення гарантії Ви можете придбати дворічний гарантійний пакет. Клієнтська підпримка здійснюється на весь період всього життєвого циклу принтера.
Made on
Tilda