Якщо для Вашого проекту потрібні можливості створення деталей з надвисокою якістю поверхні або стоворення моделей з PLA пластику з габаритами до 50 см - у цьому випадку ми радимо Вам звернути увагу на наступні рішення.
SLA 3D принтери
Однією з головних відмінностей між технологіями FDM (яка у Ultimaker) та SLA є якість друку. Відомо, що SLA має значно вищу якість друку, ніж FDM. У SLA оптична точка лазера визначає роздільну здатність моделі. Крім того, друк фізично не друкується, оскільки для процесу 3D друку використовує світло для його полімеризації - - це призводить до більш гладких поверхонь, досягаючи розмірів шару від 0,05 до 0,01 мм.
Представляємо до Вашої уваги дві цікаві моделі, які цілком можуть бути задіяні для професійних завдань зі створення стоматологічних, ювелірних та інженерних проектів
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Представляємо 3D-принтер FORM 2 компанії Formlabs (США)
Шукаєте 3D-друк за технологією SLA високої роздільної здатності без високої ціни? Саме тому ми представляємо MOAI від компанії Peopoly (Гонг Конг)
Порівняння FORM 2 та MOAI
Приклади роботи FORM 2
Приклади роботи MOAI
потрібно замовляти
SLA 3D принтер MOAI (Peopoly)
>> гарантія на 1 рік
2000 Євро з ПДВ
потрібно замовляти
SLA 3D принтер FORM 2 (Formlabs)
>> гарантія на 1 рік
4456 Євро з ПДВ
Широкоформатні FDM 3D принтери
3D принтери за технологією FDM з робочою площею друку до 50 х 50 х 50 см. Ці принтери підтримують біополімер PLA та матеріали на основі PLA. Висока ефективність таких принтерів вже доведена в Україні - такі принтери дозволяють швидко друкувати великі частини майбутньої скульптури, які потім відливають у бронзі та зварюють!
Представляємо до Вашої уваги дві моделі FDM 3D принтерів Creality, які зарекомендовали себе під час проекту для підготовки деталей для литва з бронзи
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Порівняння CR 10 4S та CR 10 5S
Приклади роботи Creality CR 10
потрібно замовляти
CR-10 4S Creality FDM
>> гарантія на 1 рік
1100 Євро з ПДВ
потрібно замовляти
CR-10 5S Creality FDM
>> гарантія на 1 рік
1300 Євро з ПДВ
Ваш запит тут
Made on
Tilda