ULTIMAKER ORIGINAL+
для малого бізнесу
Вам буде потрібно близько 20 годин для складання даного принтера. Ultimaker Original + відноситься до категорії "збери сам", в якій є найкращим в світі. Два найголовніших параметра даного принтера - надійність та висока якість. Також ми пропонуємо рішення по збільшенню висоти друку до 1800 мм!
Якщо Ви вже все знаєте про Ultimaker Original +, просимо Вас одразу перейти за посиланням до розділу нашої пропозиції на Ultimaker Original +. Якщо ні, бажаєте дізнатися більше щодо можливостей Ultimaker Original +, тоді Пані Зоряна познайомить Вас з цією чудовою машиною!
Вітаю Вас! Розпочнемо Ваше знайомство із Ultimaker Original+. Натисніть кнопку play на двох відео нижче - ви побачите стисле представлення принтера та його можливостей. Після відео ми підготували лаконічний опис ключових особливостей цього кращого у світі "збери сам або do it yourself" 3D принтера.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Ось як виглядає Ultimaker Original+ після того як ви його зберете. Принтер офіційно протестований для роботи із інженерними пластиками ABS, CPE та безпечним біополімером PLA. Ви також можете використовувати інші види матеріалів, як наприклад Nylon, PC - але доведеться зробити настройку параметрів додаткових ниток вручну.
П'ять принтерів перевернуті і встановлені на спеціальні кронштейни. Попередньо було змінено положення екструдуров на 180 градусів і гвинт осі З збільшили пропорційно висоті майбутнього проекту .. Все це дозволило роздрукувати слона у вигляді колон в масштабі 1: 1
3D принтер, який можна зібрати самостійно
3D принтер Ultimaker Original+ був обраний користувачами з усього світу у якості кращого DIY (Do It Yourself - "зроби сам") 3D принтера. У вашому розпорядженні будуть нагрівальний стіл, поліпшена осьова система, нова електроніка й панель керування з вбудованим слотом для SD карти.
Швидке виконання проекту
Друкуюча головка виконана з легких матеріалів, що дозволяє друкувати, використовуючи максимальні швидкості й високу якість друку від 20 мікрон. Наявність робочого столу, що підігрівається, дозволить вам використовувати ABS, PLA, CPE та інші матеріали.
Write Close
Close
Do you have any questions? Contact us!
I agree the Terms of Service
Характеристики 3D принтера Ultimaker Original+
Робоча область друку
яка підігрівається від 20 °C до 110 °C, робоча область має розміри 210 х 210 х 205 мм
та за допомогою Z Unlimited 210 х 210 х 1800 мм
Швидкість друку
от 30 до 300 мм/сек
Экструдер
У принтері один екструдер з температурою нагріву від 180 ° C до 260 ° C
Точність друку
від 20 до 200 микрон
Сопла для друку
Принтер оснащений соплом діаметром 0,4 мм і працює з ниткою діаметром 2,85 мм. Також до комплекту принтера входить титанове сопло VENUS для друку абразивними матеріалами
Протестовані матеріали для друку
ABS, PLA, CPE, Nylon
Створючи десятки ітерацій в циклі проектування, Ви значно мінімізуєте ризики, скоротите час виходу на ринок та знизите витрати на прототипування. Використовуючи високоякісний FDM 3D друк, Ваше підприємство може звести до мінімуму ризик процесу розвитку, доводячи життєздатність проекту, перш ніж інвестувати велику суму коштів. Це дозволить Вам скоротити процес розробки від декількох місяців до декількох днів.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Потребуєте ознайомитися із технічною специфікацією та інструкцією зі збірки цього принтера?
Ми завантажили для Вас цю інформацію на Google Drive
Комплект поставки 3D принтера Ultimaker Original+
Гарантія
При купівлі 3D принтера Ultimaker Original + ви отримуєте безкоштовну дворічну гарантію, яку на території України надає виключно наша компанія ТОВ "ЕКСТРУЗІЯ В РУСІ".

Усі реселлери Ultimaker у світі пропонують річну гарантію, ми надаємо Вам одразу дворічний період гарантії та ця гарантія включає всі компоненти Ultimaker Original +. Наприклад, реселлери у Німеччині або Нідерландах, Польщі чи США, не міняють по гарантії екструзійний блок, ремені, крокові двигуни.

Після закінчення гарантії ви можете придбати новий гарантійний пакет. Клієнтська підпримка здійснюється на весь період всього життєвого циклу принтера.

Клієнтський сервіс по телефону, електронній пошті 7 днів на тиждень з 8.30 ранку до 20.00 вечора.
3D принтер
Ultimaker Original+ поставляється в спеціальному наборі для самостійної збірки. Повна збірка займе у вас близько 20 годин. Ви також можете додатково замовити послугу, щоб ми сомостійно зібрали цей принтер для Вас (ця послуга коштує 3500 грн.)
Аксесуари


Ви отримуєте як базову (яку формує виробник) так й додаткову комплектацію аксесуарів (яку формуємо ми, не включаючи ії вартість до ціни принтера).

До базової відносится: кабель, силовий адаптер, інструкція з експлуатації, а також стартовий пакет, який включає котушку PLA вагою 0.75 кг, SD-карту, дата-кабелі, мастило для осей, клей та спеціальні шестигранні ключі

До додаткової комплектації вкодять: 2 сталевих сопла до Ultimaker Original+ діаметрами 0.6 та 0.8 мм для друку композитними матеріалами; адгезійна суміш Dimafix; передня та бокові стінки щоб уникнути впливу повітря; 2 котушки PLA Innofill BASF
Сподіваємось пропозиція комплекта поставки задовольняє Вас. Ще раз наводимо стисло порівняння між нашим комплектом поставки та комплектом поставки будь-якого реселлера Ultimaker у світі.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Порівняння комплектів поставки 3D принтера Ultimaker Original +
Поставка від ТОВ "ЕКСТРУЗІЯ В РУСІ"
1. Дворічна офіційна гарантія
2. Гарантія надається на всі компоненти 3D принтера
3. Клієнтська підтримка з понеділка по неділю з 8.30 до 20.00
4. Одне сопло з латуні для друку пластиком. 2 сталевих сопла для друку композитними матеріалами. Набір для чистки сопел різного діаметра.
5. Клей-олівець для адгезії. Адгезівна професійна рідка суміш Dimafix
6. Передня та бокові стінки щоб уникнути впливу повітря;
7. Дві додаткові котушки PLA Innofill BASF (разом клієнт отримує 3 котушки)
Поставка від будь-якого реселлера у світі
1. Річна офіційна гарантія
2. Гарантія надається тільки на декілька компонентів 3D принтера
3. Клієнтська підтримка з понеділка по п`ятницю з 9.00 до 17.00
4. Одне сопло з латуні діаметром 0.4 мм для друку пластиком
5. Відкриті бокові та передня стінки
5. Клей-олівець для адгезії
6. Одна котушка PLA у комплекті
3D принтер
Ultimaker Original +
55 000
Ціна включає в себе ПДВ.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.
3D принтер
Ultimaker Original +
55 000
Ціна включає в себе ПДВ.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.
Ваш запит тут
Як нас знайти? Все просто!
Багатоканальний телефон +38067 404 36 16
Телефон для питань щодо технічного оснащення принтера, його можливостей та запису на test-drive в нашому ШоуРум


support@eim3d.com
вул. Виборзька 103, м. Київ, Україна
Підтримка Ultimaker
Call Close
Залишить Ваш номер телефону та ми зателефонуємо Вам!
Або зателефонуйте нам самостійно!
+380674043616
Made on
Tilda