20 Грудня 2017
15.00-17.00
Київ, вул. Виборзька 103
ВПЛИВ ВИКОРИСТАННЯ 3Д ПРИНТЕРІВ ULTIMAKER НА РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ БІЗНЕСУ
Воркшоп для Підприємців
з поясненням впливу технологій Ultimaker на прибутковість вашого бізнесу
Шановні Пані та Панове! Наше підприємство Extrusion in Motion має честь запросити Вас відвідати наш практичний семінар, на якому Ви зможете зробити тест-драйв професійних 3D принтерів Ultimaker, а також ознайомитись з практичними прикладами їх використання. Усі приклади засновані на реальних застосуваннях 3Д принтерів Ultimaker в Україні у таких індустріях як машинобудування, приладобудування, кондитерська справа, тощо.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Україна

Після закінчення семінару ви будете знати ...

Як ефективно робити металеві деталі
та як пов'язано металеве литво та 3D друк між собою, та як ефективно виробляти дюраалюмінієві, бронзові чи сталеві блоки або деталі
Як ефективно виготовляти міцні корпуси
та як 3D принтер Ultimaker, який не друкує скловолокном чи вуглецевим матеріалом, допомагає створювати деталі зі скловолокна чи карбона. Наприклад, шириною 1.5
метри
Для чого використовувати композитні матеріали
та як друкувати на 3Д принтерах Ultimaker матеріалами з високими абразивними властивостями, наприклад карбоном, графеном, міддю чи бронзою
Для яких проектів
доцільно використовувати 3Д друк
та яка ефективність використання вакуумних машин, 3D принтерів та ливарних машин. В яких випадках використовувати ці варіанти для цілей вашого бізнесу
Як дистанційно керувати 3D принтером зі свого смартфону чи планшету
та як об'єднати 3D принтери в мережу, щоб надрукувати за 4 тижні 700 габаритних деталей
Які матеріали можна використовувати для своїх проектів
а також чи може 3Д принтер одразу підтримувати такі матеріали як PLA, ABS, PP, PC, TPU-95A, CPE, CPE+, PVA, Nylon та мати програмне забеспечення, яке враховує властивості цих матеріалів
Взагалі-то це далеко не все..ще ми сподіваємось, що Вам буде цікаво дізнатись які матеріали можна використовувати для своїх конструкцій, коли необхідна стійкість до високих температур (наприклад, вище 100 °С), хімічних речовин, необхідні гнучкість й міцність, пружність та міцність; як легко надрукувати складну геометричну форму, яка приправлена невеликою кількістю полівінілу-алкоголю та вау-ефектом; що спільного між ацетоном, хлористим вінілом й вентиляцією та чому кукурудза та картопля багаті ацетоном. До зустрічі!
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Україна
Семінар буде корисним для:

Підприємців


ІнженерівСтудентів-візіонерів

А також для тих, хто бажає виходити за рамки в галузях своєї діяльності
Програма семінару
15:00 – 16:30
- Практичні особливості застосування Ultimaker 2 Plus та Ultimaker 3 для цілей бізнесу (машинобудування, приладобудування, кондитерська справа, тощо).
- Використання інженерних матеріалів (Nylon, PC, TPU, CPE, PVA, ABS, PLA)

Ми розповімо вам про приклади використання принтерів Ultimaker підприємцями України та США. Для докладної інформації використовуйте наступний лінк.
16:30–17:00
Питання та відповіді
Ведучий семінару
Олег Кірєєв, M.Eng., MBA
Керівник клієнтської підтримки та інженер у Extrusion in Motion
Олег, випускник Радіотехнічного факультету КПІ 2004 року. Інженер, підприємець. Очолює компанію Extrusion in Motion (виробляє титанові сопла та настільні екструдери для виробництва пластикових ниток), проводить семінари для візіонерів, які переконані, що нові технології у виробництві можуть поліпшити їх вартісну пропозицію на ринках, на яких вони працюють. Система семінару впорядкована від простого до складного.

Ми запропонуємо учасникам можливість познайомитися з різними підходами, які використовуються при 3D друку та знайти для себе відповіді на питання, які є критичними для подальшого розвитку власного бізнесу або наукового проекту.
Листопад 15, Середа
Виставковий зал Extrusion in Motion
Участь у семінарі коштує всього 300 гривень. Після реєстрації за формою внизу ми направимо Вам номер карти Приват Банку та внесемо Вас до списку учасників.


Зробіть реєстрацію на семінар, що відбудеться 20 грудня, прямо зараз!
Реєстрація на семінар обов'язкова.
Кількість місць для участі обмежена розмірами нашого виставкового залу.

Заповніть, будь ласка, нашу просту форму та натисніть "Надіслати"! Після цього ви будете автоматично зареєстровані на наш семінар!
Made on
Tilda