ULTIMAKER S5
Компактний. Потужний. Надійний. Універсальний.

Простий у використанні настільний 3D-принтер з великою площею друку та з точністю, яка потрібна для промислового використання. Ultimaker S5 поєднує в собі подвійну екструзію з висотою шару від 20 до 600 мікрон та з точністю по вісям X-Y-Z 6.9-6.9-2.5 мікрон. 3D-принтер відкритий до використання різноманітних полімерних ниток діаметром 2.85 мм та спеціально протестований одразу для роботи з такими матеріалами як - PLA, Tough PLA, Nylon, ABS, CPE, CPE+, PC, TPU 95A, PP, PVA, Breakaway

Максимальна площа друку ULTIMAKER S5: 330x240x300 мм
Максимальна швидкість друку ULTIMAKER S5: 300 мм/сек

Вітаю Вас! Розпочнемо Ваше знайомство із Ultimaker S5 - потужним, надійнийним та універсальним 3D-принтером.
Наступне відео представить Вам деякі особливості цієї машини. Дуже скоро ми оновимо інформацію по цьому принтеру, додавши цікаві кейси та приклади друку.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Характеристики 3D-принтера Ultimalker S5
Робоча область друку
яка підігрівається від 20°C до 140°C та має розміри
330 х 240 х 300 мм
Швидкість друку
от 30 до 300 мм/сек
Экструдер
У принтері два екструдера з температурою нагріву від 180°C до 280°C
Комунікації
WiFi, камера, USB, Data Cable, NFC
Сопла для друку
Принтер працює з ниткою діаметром 2,85 мм. Набір з 3 головок (printcores) для друку полімерними нитками з точністю від 20 до 600 мікрон.
Протестовані матеріали для друку
PLA, Tough PLA, Nylon, ABS, CPE, CPE+, PC, TPU 95A, PP, PVA, Breakaway
Комплект поставки 3D принтера Ultimaker S5
Гарантія
При купівлі 3D принтера Ultimaker S5 ви отримуєте безкоштовну річну гарантію, яку на території України надає виключно наша компанія Extrusion in Motion. Після закінчення гарантії ви можете придбати дворічний гарантійний пакет. Клієнтська підпримка здійснюється на весь період всього життєвого циклу принтера.
3D принтер
3D принтер Ultimaker S5 поставляється у зібраному, готовому для роботи вигляді. При вазі 20.6 кг, габарити 3D принтера, включаючи трубку, по якій подається нитка та утримувач котушки, складають 495 х 585 х 780 мм
Базові аксесуари
Кабель, силовий адаптер, інструкція з експлуатації, а також стартовий пакет, який включає 3 головки для друку (print cores 2x AA 0.4 та1x BB 0.4 ) діаметром 0.4, 2 котушки PLA вагою 0.35 кг та PVA вагою 0.35 кг, USB stick, дата-кабелі, мастило для осей, клей та викрутка. Реселлер також комплектує поставку додатковими продуктами, які вказані нижче.
Також Ви можете самостійно з менеджером обрати потрібну конфігурацію поставки, до якої будуть входити потрібні компоненти (наприклад, додаткові головки для друку діаметром 0.25 чи 0.8, захисна фронтальна панель), витратні матеріали (Breakeway, Nylon чи PC), запасні частини (наприклад, мікроперемикач limit switch), послуги з CAD моделювання (аутсорсинг різних завдань), 3Д сканування (за допомогою 3D сканерів Davіd або Artec ) тощо.
Олег Кірєєв, M.Eng
Клінтська підтримка Ultimaker Ukraine
потрібно замовляти. є у шоурумі в Києві
FDM 3D принтер Ultimaker S5
Комплект поставки
>> 3D принтер Ultimaker S5
>> Офіційна гарантія на 1 рік
Та ми додаємо додатково до комплекту:
>> Набір адгезівних листів (Adhesive sheets) 2 шт.
>> Рідина для адгезії Dimafix Pen 2 шт.
>> Набір ниток для очищення екструдера 3 шт.
233 795 грн. з ПДВ
Також Ви можете задати питання щодо Ultimaker S5 у коментарях нижче. Дякуємо Вам!
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
comments powered by HyperComments
Ваш запит тут
Ви можете записатися на тест-драйв Ultimaker S5 та завітати до нашого підприємства, яке знаходиться за адресою: Київ, вулиця Виборзька 103.
Під час Вашого візиту до нашого виставкового залу, ми продемонструємо Вам процесс 3D друку інженерної деталі.

Після закінчення Вашого візиту Ви будете знати ...
- як застосувати 3D принтер Ultimaker для різних цілей бізнесу у машинобудуванні, приладобудуванні, кондитерській справі. Всі приклади засновані на реальних застосуваннях Ultimaker в Україні!
- як об'єднати 3D принтери в мережу, щоб надрукувати за 4 тижні 700 габаритних деталей
- які матеріали можна використовувати для своїх конструкцій, коли необхідна стійкість до температури 110 ° С, хімічних речовин, гнучкість й міцність, пружність та міцність
- як використовувати спеціальні нитки на основі воску (виробництва Extrusion in Motion) для цілей професійного литва (бронза, дюраалюміній чи сталь)
- як дистанційно керувати 3D принтером зі свого смартфону чи планшету
- яка ефективність використання вакуумних машин, 3D принтерів та ливарних машин. В яких випадках використовувати ці пристрої для цілей вашого бізнесу
Як нас знайти? Все просто!
Багатоканальний телефон +38067 404 36 16
Телефон для питань щодо технічного оснащення принтера, його можливостей та запису на test-drive в нашому ШоуРумsupport@eim3d.com
вул. Виборзька 103, м. Київ, Україна
Підтримка Ultimaker
Call Close
Залишить Ваш номер телефону та ми зателефонуємо Вам!
Або зателефонуйте нам самостійно!
+380674043616
Made on
Tilda