ULTIMAKER 2+
та
ULTIMAKER 2 Extended+
Професійні 3D принтери ULTIMAKER 2+ та ULTIMAKER 2 Extended+ дозволяють виконувати завдання дрібносерійного виробництва зі швидкістю до 300 мм/сек, використовуючи набір 4 сопел з латуні для друку полімерними нитками з точністю від 20 до 600 мікрон. Для друку композитними матеріалами з високими абразивними властивостями (наприклад карбон, мідь, сталь, бронза) Ви можете опційно використовувати набір 3 сопел з титану діаметром 0.4, 0.6, 0.8 мм (титанові сопла доступні тільки клієнтам Extrusion in Motion).

ULTIMAKER 2+ відрізняється від ULTIMAKER 2 Extended+ висотою друку, а саме:
Площа друку ULTIMAKER 2+: 223х223х205 мм
Площа друку ULTIMAKER 2 Extended+: 223х223х305 мм

Вітаю Вас! Розпочнемо Ваше знайомство із Ultimaker 2+. Натисніть кнопку play на відео нижче - ви побачите відеоролік. Після цього короткого відео ми підготували лаконічний опис ключових особливостей цього кращого у світі 3D принтера. Саме так - кращого! Наступна інформація продемонструє це!
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Швидкий початок роботи
3д принтери Ultimaker 2+ та Ultimaker 2 Extended + створені таким чином, що вам необхідно витратити мінімальний час, щоб розпочати друк після того, як ви дістали один з цих принтерів з коробки. Незважаючи на велику область друку, Ultimaker 2+ чи Ultimaker 2 Extended + легко поміститься на вашому робочому столі.
Змінні сопла для вирішення різних завдань 3д друку
У комплект Ultimaker 2+ та Ultimaker 2 Extended + входить набір 4 змінних сопел з латуні різного діаметру. Швидко замінивши сопло на потрібне вам, використовуйте сопло діаметром 0.25мм для точного й детального друку, сопло діаметром 0.8мм для швидкого друку. За умовчанням встановлено сопло діаметром 0.4мм.
Змінні титанові сопла з нагрівальним блоком для вирішення завдань 3D друку композитними матеріалами, наприклад, карбоном XT-CF20
Можливо включити до Ultimaker 2+ або до Ultimaker 2 Extended + спеціальний набір з 3 змінних титанових сопел різного діаметру: 0.4, 0.6, 0.9 мм. Дана опція є унікальною в світі й доступна тільки для клієнтів Extrusion in Motion.
Ефективне регулювання робочого стола
Коли ви дістали ваш 3D принтер з коробки після купівлі або після транспортування, необхідно відрегулювати положення робочого столу принтера по відношенню до друкуючого сопла принтера. Це легко й швидко зробити за допомогою помічника в електронному меню та спеціальної калібрувальної карти.
Підтримка великої кількості матеріалів для друку
Ultimaker 2+ та Ultimaker 2 Extended+ ефективно працюють не тільки з пластиковими нитками Ultimaker, але з нитками інших виробників. Принтери підтримують діаметр нитки 2.85 мм та такі протестовані матеріали як ABS, PLA, Nylon, PC, PC, TPU, CPE, CPE+. Цей принтер ефективно виконає ваші інженерні завдання починаючи від друку автомобільних роз'ємів та закінчуючи високоточними медичними виробами. Також з використанням титанових сопел виробництва Extrusion in Motion (титанові сопла й нагрівальний блок) ви зможете друкувати композитними матеріалами ( наприклад, Carbon XT-CF20) без жодної можливості зашкодити вашому принтеру.
Безвідмовність роботи
Компоненти принтера Ultimaker 2+ та його розширеної версії Ultimaker 2+ Extended створені з найякісніших матеріалів. Друк тривалістю в кілька днів чи тижнів не проблема для принтера - він не перегрівається та працює безвідмовно. Виконуючи завдання, пов'язаним з високоточним прототипуванням або дрібносерійним виробництвом - Ultimaker 2+ забезпечить вас якістю та надійністю, які ви прагнете здобути.
Характеристики 3д принтерів Ultimaker 2+
та Ultimaker 2 Extended+
Робоча область друку
яка підігрівається від 20°C до 110°C та має розміри 223 х 223 х 205 мм для Ultimaker 2+ та
223 х 223 х 305 мм для
Ultimaker 2 Extended+
Швидкість друку
от 30 до 300 мм/сек
Экструдер
У принтері один екструдер з температурою нагріву від 180 ° C до 260 ° C
Точність друку
від 20 до 600 микрон
Сопла для друку
Принтер працює з ниткою діаметром 2,85 мм. Набір з 4 латунних сопел для друку полімерними нитками з точністю від 20 до 600 мікрон. Набір з 3 титанових сопел діаметрами 0.4, 0.6, 0.8 мм для друку композитними нитками
Протестовані матеріали для друку
ABS, PLA, CPE,CPE+, Nylon, PC, TPU, Carbon/Bronze/Steel/Brass (EIM)
Комплект поставки 3D принтерів Ultimaker 2+ та Ultimaker 2 Extended +
Гарантія
При купівлі 3D принтера Ultimaker 2+ чи Ultimaker 2 Extended+ ви отримуєте безкоштовну річну гарантію, яку на території України надає виключно наша компанія Extrusion in Motion. Після закінчення гарантії ви можете придбати дворічний гарантійний пакет. Клієнтська підпримка здійснюється на весь період всього життєвого циклу принтера.
3д принтер
3D принтер Ultimaker 2+ та Ultimaker 2 Extended+ поставляються у зібраному, готовому для роботи вигляді. При вазі 11.3 кг (для Ultimaker 2+) та 12.3 кг (для Ultimaker 2 Extended+), габарити 3D принтера, включаючи трубку, по якій подається нитка та утримувач котушки, складають 342 х 493 х 588 мм (для Ultimaker 2+) та 342 х 493 х 688 мм (для Ultimaker 2 Extended+).
Аксесуари та додатки
Кабель, силовий адаптер, інструкція з експлуатації, а також стартовий пакет, який опційно може включати набір сопел з титану та нагрівальний блок, включає 4 сопла Олсона з латуні, 2 котушки PLA вагою 0.75 кг, SD-карту, дата-кабелі, мастило для осей, клей та спеціальні шестигранні ключі, 400 мл 3D спрей dimafix.
Українські підприємці, які використовують Ultimaker 2+ для цілей власного бізнесу
Іван Петренко
Підприємець / виготовлення дронів
Іван виготовляє безпілотні літальні апарати для сільського господарства. Використовуються
можливості FDM друку для створення надміцних деталей корпуса дрону. Завдяки анти-абразивному блоку 3D принтера, Іван виготовляє деталі з карбону та міді.
Олексій Воронов
Підприємець / Приладобудування
Підприємство Олексія займається виготовленням запасних частин з склопластику для великих пасажирських авто. На Ultimaker 2+ друкують десяток моделей, які потім складають між собою та використовують як базову форму для накладання склотканини.
Соломія Богуш
Підприємець / Кондитерська справа
Друкує пластикові форми з високою точністю поверхні для лиття силіконом. В отриманих силіконових формах можливо тепер використовувати для запікання. Ці силіконові форми різних кольорів Соломія продає в Україні та у Польші
Створючи десятки ітерацій в циклі проектування, Ви значно мінімізуєте ризики, скоротите час виходу на ринок та знизите витрати на прототипування. Використовуючи високоякісний FDM 3D-друк, Ваше підприємство може звести до мінімуму ризик процесу розвитку, доводячи життєздатність проекту, перш ніж інвестувати велику суму коштів. Це дозволить Вам скоротити процес розробки від декількох місяців до декількох днів.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Потребуєте ознайомитися із технічною специфікацією на ці 3D принтери?
Ми завантажили для Вас цю інформацію на Google Drive
Ціни на 3D принтери Ultimaker 2+ та Ultimaker 2 Extended+ дорівнюють еквіваленту у Євро. Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні по формулі: "курс продажу Євро банком Райффайзен Банк Аваль на день підписання договору поставки плюс 3%".

Також Ви можете самостійно з менеджером обрати потрібну конфігурацію поставки, до якої будуть входити потрібні витратні матеріали, запасні частини, 3Д принтер, послуги з CAD моделювання, 3Д сканування тощо.
Олег Кірєєв, M.Eng
Клінтська підтримка Ultimaker Ukraine
потрібно замовляти
FDM 3D принтер Ultimaker 2+
Комплект поставки
>> 3D принтер Ultimaker 2+: 2600 Євро
>> Офіційна гарантія на 1 рік
та ми надаємо додатково до комплекту:
>> Набір титанових сопел Venus (0.4, 0.6 та 0.8мм)
>> Рідина для адгезії Dimafix Pen
>> Набір ниток PE Ultimaker для очищення екструдера
2600 Євро з ПДВ
потрібно замовляти
FDM 3D принтер Ultimaker 2 Extended+
Комплект поставки
>> 3D принтер Ultimaker 2 Extended+: 3225 Євро
>> Офіційна гарантія на 1 рік
та ми надаємо додатково до комплекту:
>> Набір титанових сопел Venus (0.4, 0.6 та 0.8мм)
>> Рідина для адгезії Dimafix Pen
>> Набір ниток PE Ultimaker для очищення екструдера
3280 Євро з ПДВ
Ваш запит тут
Також Ви можете задати питання щодо Ultimaker 2+ у коментарях нижче. Дякуємо Вам!
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
comments powered by HyperComments
Ви можете записатися на тест-драйв Ultimaker 2+ та завітати до нашого підприємства, яке знаходиться за адресою: Київ, вулиця Виборзька 103.
Під час Вашого візиту до нашого виставкового залу, ми продемонструємо Вам процесс 3D друку інженерної деталі.

Після закінчення Вашого візиту Ви будете знати ...
- як застосувати 3D принтер Ultimaker для різних цілей бізнесу у машинобудуванні, приладобудуванні, кондитерській справі. Всі приклади засновані на реальних застосуваннях Ultimaker в Україні!
- як пов'язано металеве лиття та 3D друк між собою та як ефективно виробляти алюмінієві блоки або деталі
- як 3D принтер Ultimaker, що не друкує скловолокном, допомагає створювати габаритні деталі зі скловолокна. Наприклад, 1.5 метра шириною
- як друкувати на Ultimaker матеріалами з високими абразивними властивостями, наприклад карбоном, графеном чи бронзою
- які матеріали можна використовувати для своїх конструкцій, коли необхідна стійкість до температури 110 ° С, хімічних речовин, гнучкість й міцність, пружність та міцність
- яка ефективність використання вакуумних машин, 3D принтерів та ливарних машин. В яких випадках використовувати ці пристрої для цілей вашого бізнесу
Як нас знайти? Все просто!
Багатоканальний телефон +38067 404 36 16
Телефон для питань щодо технічного оснащення принтера, його можливостей та запису на test-drive в нашому ШоуРумsupport@eim3d.com
вул. Виборзька 103, м. Київ, Україна
Підтримка Ultimaker
Call Close
Залишить Ваш номер телефону та ми зателефонуємо Вам!
Або зателефонуйте нам самостійно!
+380674043616
Made on
Tilda