Доброго дня! Ми - компанія Extrusion in Motion - офіційний реселлер 3D-принтерів Ultimaker в Україні, надаємо гарантію та підтримку відповідно до стандартів Ultimaker. Ми допомагаємо компаніям впроваджувати рішення з 3D-друку та 3D-сканування та навчаємо всьому, що з цим пов’язано.

Extrusion in Motion - переможець 4 державних тендерів на постачання 3D-принтерів. Ми не супермаркет техніки адитивних технологій, ми - монобрендова компанія, яка фокусується на лідерах у кожному сегменті - найкращому в світі виробнику настільних інженерних 3D-принтерів Ultimaker та 3D сканерів RangeVision.

Ми є науково-виробничою компанією, яка перемогла в програмі Horizon 2020, і використовуємо друк на Ultimaker для створення корпусів металевих акустичних датчиків.

Ми спільно з відомими українськими художниками створюємо бронзові скульптури, використовуючи 3D-друк на Ultimaker. Прикладами наших проектів є пам'ятник Іллі Муромцю в Києві, Фонтан Небесної Сотні у Житомирі, пам'ятник Книголюбу в Одесі, тощо.

Ми створюємо та експортуємо антиабразивні сопла (переважно для 3D принтерів Ultimaker 2+ Connect) для реселлерів Ultimaker в Польщі та ОАЕ.

Ми розробляємо комплекс по роботі з пластиком та у 2021 році плануємо представити його підприємницькій громадськості України та Європи.


Якщо Ви маєте запитання:
пошта: support@eim3d.com

Академія 3D друку
Easy Start

від авторизованого реселлера Ultimaker

Вітаю вас у нашій Академії 3d-друку. Ми запропонуємо вам 6 інтенсивних годин для вашої трансформації від стану початківець до стану професіонал. Ви навчитесь - як, де, для чого, чим друкувати, а також як створити 3D модель у AutoDesk Fusion 360 та встановити це програмне забезпечення на ваш ноутбук. Навчальний процес створений таким чином, щоб охопити усі аспекти 3Д друку. А після закінчення ви отримаєте сертифікат проходження курсу Ultimaker Easy Start. Вартість інтенсивного навчання 5600 грн з ПДВ.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Після закінчення нашої інтенсивної програми ви будете знати:
Що таке 3D друк
та чи варто використовувати 3D принтер. Які існують типи технологій 3D друку,
Які є виробники 3D принтерів
та як працює 3D принтер,
наскільки 3D принтери та полімерні нитки є безпечними для здоров'я.
Які матеріали можна використовувати.
Що я можу роздрукувати за допомогою
3D принтера
та які існують приклади використання
3D принтерів.
Чи існують приклади використання 3D принтерів у бізнесі.
Для чого потрібен 3D сканер та як використовувати 3D сканування.
Які є виробники 3D сканерів та чи існують приклади використання 3D сканування у бізнесі.
Які існують програмні продукти з створення 3D моделей.
Як обрати та де встановити програмний продукт для створення 3D моделі. Як працювати у програмі Autodesk Fusion 360. Як створити мою першу 3D модель у Autodesk Fusion 360 та де можна взяти безкоштовні моделі.
Яка собівартість 3D друку
та який період окупності 3D принтера.
Практичні вправи ви будете робити на 3D принтерах Ultimaker, а саме на моделях Ultimaker S5, Ultimaker S3, Ultimaker 2+ Connect.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Модератор інтенсивної програми
Олег Кірєєв, M.Eng., MBA
Керівник клієнтської підтримки та інженер у Extrusion in Motion
Олег - випускник Радіотехнічного факультету КПІ 2004 року, інженер, підприємець. Очолює компанію Extrusion in Motion (виробляє титанові сопла та настільні екструдери для виробництва пластикових ниток), проводить семінари для візіонерів, які переконані, що нові технології у виробництві можуть поліпшити їх вартісну пропозицію на ринках, на яких вони працюють. Система семінару впорядкована від простого до складного.

Ми запропонуємо учасникам можливість познайомитися з різними підходами, які використовуються при 3D друці та знайти для себе відповіді на питання, які є критичними для подальшого розвитку власного бізнесу або наукового проекту.
Де проходить інтенсивна програма?

Зазвичай навчання проходить у виставковому залі нашої компанії Extrusion in Motion, але зараз ми також пропонуємо реалізацію процесу навчання у режимі онлайн, використовуючи Zoom.

Необхідно відмітити, що інтенсивний курс EASY START - це один із самих незабутніх та захоплюючих івентів у Києві. Ми плануємо також запустити курс для дітей з батьками, на якому ми будемо проводити заняття з 3D друку виключно німецькою або англійською мовами. У такому разі діточки зможуть опановувати нові технології, а також тренувати свою іноземну мову - англійську чи німецьку!
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine

Інтенсивна програма Easy Start

5600 грн або 170
Після узгодження часу проведення начання, для вас буде підготовлено рахунок, після оплати якого ми реєструємо вас на навчання. Після навчання ви отримуєте сертифікат експерта з 3D-друку

Інтенсивна програма Easy Start
5600 грн або 170
Після узгодження часу проведення начання, для вас буде підготовлено рахунок, після оплати якого ми реєструємо вас на навчання. Після навчання ви отримуєте сертифікат експерта з 3D-друку

Ваш запит тут
Made on
Tilda