ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ
Від ABS пластику до спеціального термостійкого нейлону, якій витримує до 180С - ми, у Ultimaker Ukraine, хочемо запропонувати вам широкий вибір різних типів полімерної нитки діаметром 2.85мм.

Ви завжди можете зв'язатися з нами з питань вірного вибору ниток використовуючи support@eim3d.com або зателефонувавши до нас за номером 067 404 36 16

Для вибору того чи іншого виробника просто натисніть на лого виробника нижче!
Витратні матеріали Ultimaker
Професійні витратні матеріали від Ultimaker. Ці матеріали є вибором Daimler Benz, Volkswagen, Porsche Design, Honda, технологічного університету у Делфті, MTI. Ці організації знають толк у якості та властвості усіх матеріалів від ABS до TPU повністю задовольняють високі вимоги інноваціних концернів. Наприклад у ABS пластика Ultimaker є найменша в світі усадка! Фото, яке Ви бачите справа - це нейлон (чорного кольору), а у якості матеріалу підтримки був обраний водорозчинний матеріал PVA (прозорого кольору).
Тип нитки
Причини вибору Ultimaker PLA Tough
Як друкувати Ultimaker PLA Tough
Біополімер
з властивостями ABS:
Tough PLA
Ultimaker Tough PLA - це технічний матеріал PLA (полімолочна кислота) з міцністю, подібною до ABS. Ідеально підходить для надійного друку функціональних прототипів та інструментів у більших розмірах. Нитка Tough PLA пропонує той же безпечний та простий спосіб використання, як і звичайна PLA.
Причини для вибору нитки Ultimaker Tough PLA:

- Висока стійкість до механічного впливу
- Вища жорсткість в порівнянні з ABS
- Менш крихкий, ніж звичайний PLA
- Дає більш м'яку обробку поверхні, ніж наша звичайна PLA
- Машинобудувальний пластик, ідеально підходить для пост-обробки, шліфування та різьблення
- Більш надійний, ніж ABS для великих моделей, без делімінування або деформації
- Сумісність із матеріалами підтримки Ultimaker (PVA та Breakaway), які забезпечують повну геометричну свободу при проектуванні деталей
Tough PLA - це простий матеріал для друку, такий самий, як і звичайний PLA.

Подібно до звичайного PLA, матеріал Tough PLA друкується при помірних температурах. Температура сопла становить від 210 до 220 ° С, а температура робочого столу встановлюється до 60 ° С. Ці температури однакові для Ultimaker S5 та Ultimaker 3.

Tough PLA отримує гарне охолодження протягом усього друку. Таким чином, швидкість вентилятора встановлюється в 100% у профілях Ultimaker Cura. Оскільки Tough PLA має низьку усадку, сильне охолодження не призведе до проблем, пов'язаних із склеюванням шару.

У Ultimaker Cura за замовчуванням використовується профіль адгезії Brim. Це дає змогу навіть великим моделям добре прикріплюватися до робочого столу.
Якщо для Вашого проекту потрібен Tough PLA, натисніть кнопку справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість матеріалу Tough PLA
Тип нитки
Причини вибору Ultimaker PLA
Як друкувати Ultimaker PLA
Біополімер PLA
Ultimaker PLA (в основі пластику полімолочна кислота - тому є біополімером) забезпечує бездоганний 3D-друк завдяки надійності та якості поверхні. Цей пластик є найбільш стабільним пластиком для 3D друку. Ultimaker PLA виробляється з органічних джерел (кукурудза). PLA є безпечним матеріалом (шкідливих речовин (ацетон) при друці у 7 разів менше норми, яка встановлена Директивою ЄС)
PLA є найкращим вибором для учбових закладів, офісів, проектних бюро оскільки це безпечний матеріал (можливо зробити десятки ітерацій перед тим як зробити друк фінальним матеріалом, наприклад нейлоном. Це дозволяє не дуже перейматися за безпеку праці у приміщенні) та ним легко друкувати.

PLA такий же міцний, але більш жорсткий, ніж ABS, тому його складніше використовувати для з'єднань різних елементів. Роздруковані об'єкти, як правило, більш гладенькі. PLA трохи важче шліфувати і обробляти, ніж ABS. Більш низька температура плавлення робить PLA непридатним для ряду ситуацій - наприклад, за день в нагрітому салоні автомобіля деталі з нього можуть деформуватися і «потекти». PLA розчиняється в дихлорметані (цей хімічний розчин заборонений у країнах ЄС).
До основних переваг PLA ми можемо віднести наступні:
- Безпечний матеріал при нагрівання
- Гарна міцність на розтягування
- Чудова якість поверхні
- Часто при друці невликих моделей непотрібно змащувати стіл клеєм через те що PLA чудово липне до скла при 60С. Важливо щоб скло було чистим (для цього добре обробити перед друком скло, використувуючи ізопропіловий спирт)
- З PLA легко працювати при високій швидкості друку
- Дозволяє створювати деталі з високою роздільною здатністю
- Ідеально підходить для моделей й прототипів, які потребують естетичного вигляду без додаткової обробки
- Добре підходить (безкольорові варіанти) для метода литва у модель (наприклад, литво бронзою)
- Чудове прилипання до таких матеріалів підтримки як PVA (водорозчинний) або Breakaway (механічне відділення)
Матеріал PLA може бути надрукований з температурою нагрівання робочого стола 60°С або або на холодному столі.

Якщо Ви використовуєте Ultimaker Original, Original+, Ultimaker 2, Ultimaker 2+(extended) - cтандартна температура сопла для діаметра 0.4мм дорівнює 200-210°С. Якщо діаметр сопла 0.25мм ми радимо використовувати температуру сопла 190-195°С. При діаметрі сопла 0.6мм температура сопла 230°С. При діаметрі 0.8мм температура мусить дорівнювати 240°С.

Якщо Ви використовуєте Ultimaker 3(Extended), Ultimaker S5 - cтандартна температура сопла для діаметра принткора 0.4мм дорівнює 195-205°С. Для принткора 0.25 температура 190°С. Для принткора 0.8мм від 210 до 215°С.

PLA вимагає гарного охолодження, щоб досягти найкращої якості поверхні. Для досягнення найкращих результатів, PLA друкується з 100% швидкістю друку охолодження вентилятора (fan speed) протягом всього друку. PLA має дуже низький коефіцієнт усадки у порівнянні з іншими матеріалами. Сильне охолодження не призведе до проблем, пов'язаних із склеюванням або відшаруванням.

PLA звичайно добре прилипає до нагрітої скляної пластини. Якщо Ви використовуєте нагрітий робочий стіл, переконайтесь, що скляна пластина є повністю чистою та не містить масел та відбитків пальців.

Не знімайте надрукувану модел, поки скло та робочий стіл все ще теплі. Це може призвести до деформації основи Вашої друку та іноді до сколу самого скла.

Щоб досягти найкращих результатів, за 30 секунд до початку друку нанесіть на скляну пластину тонкий шар клею (який входить до комплекту поставки Вашого 3D-принтера).

Друк з Ultimaker PLA не вимагає додаткових аксесуарів. Тим не менш, Ви можете спробувати адгезивні листи як альтернативний метод адгезії.

Ultimaker PLA випромінює низький рівень газоподібних частинок під час друку. Щоб забезпечити комфортне та здорове навколишнє середовище, ми рекомендуємо проводити 3D-друк у добре провітрюваному приміщенні.
Якщо для Вашого проекту потрібен PLA, натисніть кнопку справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість матеріалу PLA
Тип нитки
Причини вибору Ultimaker ABS
Як друкувати Ultimaker ABS
Пластик ABS
ABS пластик (Акрилонітрілбутадієнстірол, АБС) - ударостійкий термопластик, який завоював високу популярність в промисловості та у аддитивному виробництві.

Відмінні механічні та фізичні властивості ABS-пластика обумовлюють можливість застосування цього матеріалу для створення всіляких об'єктів, що мають практичну цінність.

Нитка Ultimaker ABS спеціально розроблена, щоб мінімізувати деформацію та усадку (найбільш мінімальна усадка у світі) та забезпечити послідовне міжшарове зчеплення. Цей матеріал дозволяє легко створювати функціональні прототипи та складні кінцеві деталі.

На фото зліва Ви можете бачити використання ABS пластику (зелений кольор) та матеріалу підтримки Breakaway (білого кольору) при створенні складного інженерног приладу.

У якості матеріалу підтримки для складних моделей з ABS часто використовують HIPS (розчиняється у лімонній кислоті) та Breakaway (достатньо просто відділити білий матеріал підтримки за допомогою плоскогубців)
ABS використовується для друку функціональних прототипів у автомобільних компаніях завдяки своїй високій міцності та довговічності. Серед причин вибору цього матеріали ми можемо відмітити наступні:

- Вологостійкість
- Маслостійкість
- Відносно добра термостійкість, що досягає 85 ° C у Ultimaker ABS
- Нетоксичність при відносно низьких температурах і при -відсутності впливу алкоголю
- Підвищена ударостійкість
- Висока еластичність
- Висока довговічність за відсутності прямого сонячного світла
-Легко піддається механічній обробці
- Висока розчинність в ацетоні

  Ultimaker ABS має хороші механічні властивості і може використовуватися для широкого кола додатків. Ultimaker ABS забезпечує винятково низьку усадку та високе послідовне склеювання, що робить його більш надійним і простішим для друку, ніж інші звичайні ABS.

  Ultimaker ABS може бути надрукований на всіх принтерах Ultimaker 3D, які мають робочий стіл з підігрівом. На Ultimaker S5 та Ultimaker 3 матеріал Ultimaker ABSможе бути надрукований у комбінації з Breakaway або іншим кольором ABS, або експериментально з PVA або з термополіуретаном TPU 95A.

  Якщо Ви використовуєте Ultimaker Original, Original+, Ultimaker 2, Ultimaker 2+(extended) - cтандартна температура сопла для діаметра 0.4мм дорівнює 230-260°С. Якщо діаметр сопла 0.25мм ми радимо використовувати температуру сопла 245°С. При діаметрі сопла 0.6мм та 0.8мм температура сопла 260°С.

  Якщо Ви використовуєте Ultimaker 3(Extended), Ultimaker S5 - cтандартна температура сопла для діаметра принткора 0.4мм дорівнює 225-240°С. Для принткора 0.25 температура 225°С. Для принткора 0.8мм від 255 до 260°С.

  ABS вимагає деякого охолодження під час друку. Проте занадто багато охолодження може спричинити проблеми із склеюванням шару. Великі за розміром моделі ми радимо друкувати із мімінальною (10%) швидкістю вентилятора. За замовчуванням швидкість вентилятора у Ultimaker Cura для Ultimaker ABS, яка відповідно, залежить від принтеру та діаметра сопла, становить від 5 до 50%.

  Ultimaker ABS була оптимізована для мінімізації деформації, що означає, що матеріал зазвичай добре липне до скляної пластини.
  Будь-ласка, майте на увазі, що може бути простішим знімати надруковану 3D модель зі скляної платформи, якщо вона трохи підігріта (приблизно на 40 ° С).

  Незважаючи на те, що Ultimaker ABS друкує надійно, матеріал схильний до відшарування при друкуванні великих або тонкостінних об'єктів. Тому настійно рекомендується використовувати фронтальну панель, яка закриває передню частину принтера. Ця форонтальна панель входить до складу maintanance kit (для Ultimaker 2+ або Ultimaker 3). Фронтальна панель допоможе уникнути тріщин у ваших 3D-відбитках та забезпечить контрольоване середовище друку для більш послідовних й надійних результатів.

  Під час друку нитками ABS може виділятися невелика кількість шкідливих стиролових випарів. У деяких випадках це може викликати головний біль, втома, запаморочення, сплутаність свідомості, сонливість, нездужання, труднощі в концентрації уваги і відчуття отруєння. З цих причин рекомендується забезпечити хорошу вентиляцію і не допускати тривалого впливу летучих емісій пластику. Рекомендується використовувати витяжку з фільтрацією активованим вугіллям для безканальної відведення випарів. Відведення випарів є обов'язковим при використанні в офісах, аудиторіях тощо.
  Якщо для Вашого проекту потрібен ABS, натисніть кнопку справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість матеріалу ABS
  Тип нитки
  Причини вибору Ultimaker Nylon
  Як друкувати Ultimaker Nylon
  Пластик Nylon
  Цей матеріал використовується багатьма виробниками у всьому світі, нейлон (поліамід) добре відомий своєю вражаючою міцністю, високою міцністю та масою, гнучкістю, низьким тертям та корозійною стійкістю. Завдяки своїй здатності протистояти значним механічним навантаженням, Ultimaker Nylon є відмінним вибором для створення частин, на які впливає значний механічний вплив, функціональних прототипів та кінцевих деталей. На фото зліва Ви можете бачити нейлонову деталь (чорний колір) та матеріал підтримки Breakaway (білий колір)
  Від простих прототипів до складних аерокосмічних компонентів, нейлон використовують інженери та виробники по всьому світу для безлічі додатків, які вимагають стійкості до стирання та високої міцності. Сильний, гнучкий та міцний Ultimaker Nylon - ідеальний вибір нитки для виготовлення кінцевих деталей


  До переваг Ultimaker Nylon можна віднести:

  -Індустріальний вплив і стійкість до стирання
  -Міцний
  -Висока міцність до ваги
  -Коефіцієнт низького тертя
  -Гарна корозійна стійкість до лугів та органічних хімікатів
  -Знижена абсорбція вологості в порівнянні з іншими нейлонними нитками
  -Чудова адгегізя із водорозчинним матеріалом PVA та з Breakaway


  Нейлон (поліамід) широко використовується виробниками, інженерами та дизайнерами для 3D друку міцних кінцевих деталей та функціональних прототипів, які вимагають міцності та стійкості до стирання. Ultimaker Nylon покликаний бути більш надійним й простішим для друку, ніж інших нейлонові нитки та цей матеріал володіє низькою абсорбцією вологи та гарною адгезією до скляної пластини робочого столу.

  Окрім ексклюзивних відбитків, Ultimaker Nylon може бути надрукований у поєднанні з PVA та Breakaway на Ultimaker S5 та Ultimaker 3. Друк нейлону в комбінації з TPU 95A або іншим кольором нейлону може бути здійснений експериментально.

  Якщо Ви використовуєте Ultimaker Original, Original+, Ultimaker 2, Ultimaker 2+(extended) - cтандартна температура сопла для діаметра 0.4мм дорівнює 240-245°С. Якщо діаметр сопла 0.25мм ми радимо використовувати температуру сопла 240°С. При діаметрі сопла 0.6мм та 0.8мм температура сопла 255°С та 260°С відповідно.

  Якщо Ви використовуєте Ultimaker 3(Extended), Ultimaker S5 - cтандартна температура сопла для діаметра принткора 0.4мм дорівнює 245-255°С. Для принткора 0.25 температура 230°С. Для принткора 0.8мм від 245°С.

  Нейлон потребує деякого охолодження, тому швидкість вентилятора становить 35-40% у профілях Ultimaker Cura. Це забезпечує оптимальне утримання форми та допомагає уникнути проблем із склеюванням шару. Для шарів з малою висотою (що призведе до більш високої деталізації) швидкість друку вентилятора охолодження поступово зросте до 100%.

  Ultimaker Nylon добре прикріплюється до скла робочого столу, але для оптимальної адгезії т рекомендується використовувати тонкий шар клею PVA або спеціальний спрей для 3D друку.

  Профілі Ultimaker Cura для Ultimaker Nylon були оптимізовані для друку різними режимами адгезії (raft, brim). У профілях Ultimaker S5 та Ultimaker 3 за умовчанням вибирається Brim, а профілі Ultimaker 2+ використовують Raft як тип адгезії до скла робочого столу. Звертаємо Вашу увагу, що Raft особливо рекомендується для великих моделей, тоді як для малих моделей має бути достатньо Brim.

  Ultimaker Nylon є безпечним матеріалом для 3D друку, використовуючи рекомендовані параметри температури, перераховані вище. Для забезпечення комфортного та здорового навколишнього середовища ми рекомендуємо 3D-друк у добре провітрюваному приміщенні.

  Якщо для Вашого проекту потрібен Nylon, натисніть кнопку справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість матеріалу Nylon
  Тип нитки
  Причини вибору Ultimaker Breakaway
  Як друкувати Ultimaker Breakaway
  Пластик підтримки Breakaway
  Ultimaker Breakaway є матеріалом підтримки для багатошарового екструзійного 3D-друку. Відокремлена підтримка швидко видаляється та Ваша базова модель не потребує подальшої обробки - поверхня моделі чудова! Breakaway забезпечує чудову адгезію до ABS, нейлону, PLA, Tough PLA, CPE або CPE +.
  Причини для вибору Ultimaker Breakaway:

  - Ніякого розчинення в воді чи кислоті. Просто зафіксуйте плоскогубцями, натисніть та зламайте його
  - Матеріал забезпечує високоякісну поверхню вашої моделі
  - Гарна адгезія до ABS, нейлону, PLA, Tough PLA, CPE або CPE +
  - Більш тривалий термін зберігання та матеріал менш чутливий до вологості порівняно з водорозчинним матеріалом, таким як PVA
  -Ідеально підходить для використання з матеріалами, які можуть бути чутливими до води
  Інженери Ultimaker провели різні тестування попередньо налаштованих профілів Ultimaker Cura для досягнення оптимальних результатів при друці структур підтримки Breakaway у поєднанні з різними матеріалами на Ultimaker S5 та Ultimaker 3. Нижче наведено огляд сумісності Breakaway та інших матеріалів Ultimaker.

  Зверніть увагу, що Ultimaker Breakaway підтримується лише з принткором діаметру 0,4 мм.

  Ultimaker Breakaway має чудову адгезію з ABS, Nylon, PLA, PLA Tough, CPE та CPE+. Використання з PC можливо при друці невеликих моделей. Не рекомендуєтся використовувати Breakaway із TPU-85A, це через те, що це може призвести до браку на поверхні друку.

  Використання Breakaway у поєднанні з PP не підтримується, через недостатню зчепленість цих двох матеріалів, що, швидше за все, призведе до браку друку.

  Ultimaker Breakaway вимагає температури робочого столу 60 ° C, якщо вона друкується як єдиний матеріал. Але оскільки Breakaway друкується як матеріал підтримки, просто використовуйте температуру, яка необхідна для базового матеріалу. Температура сопла між 215 - 230 ° C використовується в залежності від базового матеріалу та вибраного профілю.

  Для найкращих результатів використовуйте швидкість вентилятора 100%.

  При друкуванні Breakaway в якості єдиного матеріалу рекомендований тип адгезії з робочим столом Brim.
  При друку в комбінації з іншим матеріалом ми рекомендуємо використовувати метод адгезії, який підходить для базового матеріалу. Для кращої адгезії зі склом та якості друку ми рекомендуємо друкувати базовим матеріалом (тобто встановити матеріал Екструдера 1 у якості матеріалу адгезії).

  Ultimaker Breakaway є безпечним матеріалом для 3D друку, використовуючи рекомендовані параметри температури, перераховані вище. Для забезпечення комфортного та здорового навколишнього середовища ми рекомендуємо 3D-друк у добре провітрюваному приміщенні.

  Якщо для Вашого проекту потрібен Breakaway, натисніть кнопку справа та в останньому полі вкажіть кількість матеріалу Breakaway
  Тип нитки
  Причини вибору Ultimaker PVA
  Як друкувати Ultimaker PVA
  Пластик підтримки PVA
  PVA (полівініловий спирт) - водорозчинний матеріал, що підтримує багатошарову екструзію 3D-друку. Завдяки гарній термічній стабільності, Ultimaker PVA ідеально підходить для друку складних моделей, що вимагають підтримки. Розроблений для бездоганного 3D-друку, наш PVA забезпечує гарну адгезію до PLA, Tough PLA, CPE та Nylon.
  На фото Ви можете бачити базову модель (сірий колір) та PVA (безкольоровий).
  Причини для вибору Ultimaker PVA:

  - Гарна термічна стійкість забезпечує кращу стійкість до деградації порівняно з іншими нитками PVA
  - Менш чутливі до вологи ніж інші нитки PVA
  - Гарне зчеплення з PLA, Tough PLA, CPE та Nylon
  - Безпечне розчинення в водопровідній воді
  - При друці немає шкідливих побічних продуктів
  Вдалий друк полімерної ниткою Ultimaker PVA вимагає щоб температура навколишнього середовища була нижче 28% та при відносній вологості нижче 58%.

  Для кращих результатів використовуйте 50% швидкість вентилятора при друку PLA.

  Матеріал Ultimaker PVA добре прилипає до нагрітого скла. Ми також рекомендуємо наносити тонкий шар клею (використовуйте клей-олівець, який йде в упаковці принтера).

  Матеріал Ultimaker PVA вимагає щоб робоча поверхня друку була розігріта до температури 60 ° C в разі якщо ви друкуєте одним матеріалом PVA. Якщо ви використовуєте PVA в якості підтримуючого матеріалу, то в цьому випадку ознайомтеся з основними параметрами в таблиці нижче.
  Якщо для Вашого проекту потрібен PVA, натисніть кнопку справа та в останньому полі вкажіть кількість матеріалу PVA
  Тип нитки
  Причини вибору Ultimaker CPE та CPE+
  Як друкувати Ultimaker CPE та CPE+
  Пластик CPE та CPE+
  Матеріали CPE та CPE+ (кополіестер) є хімічно стійкими, міцними та демонструють добру стабільність розмірів із мінімальною усадкою. Це кращий вибір як для функціональних прототипів, так і для механічних частин. Хоча як CPE, так і CPE + забезпечують аналогічні характеристики продуктивності, CPE + забезпечує додаткову перевагу підвищеної термостійкості (до 110С) та підвищеної ударної сили.
  Дизайнери використовують CPE та CPE+ для створення надзвичайно міцних функціональних прототипів. Ось деякі переваги:

  -Відмінна хімічна стійкість
  -Відмінна в'язкість і стабільність розмірів
  -Чудова адгезія із скляною поверхньою робочого столу
  - Добре тримають температуру від 85 до 115С
  -Ідеально підходить для створення функціональних прототипів
  Ultimaker CPE та CPE+ вимагають температури робочого столу 70 - 80 ° C.

  Ultimaker CPE та CPE+ можуть бути надрукованими на всіх принтерах Ultimaker 3D, які мають робочий стіл з підігрівом. На Ultimaker S5 та Ultimaker 3 CPE та CPE+ можуть бути надрукованими у комбінації з Breakaway або іншим кольором CPE або CPE+, або експериментально з PVA або з термополіуретаном TPU 95A.

  Якщо Ви використовуєте Ultimaker Original, Original+, Ultimaker 2, Ultimaker 2+(extended) - cтандартна температура сопла для діаметра 0.4мм дорівнює 240°С. Якщо діаметр сопла 0.25мм ми радимо використовувати температуру сопла 245°С. При діаметрі сопла 0.6мм та 0.8мм температура сопла 260°С.

  Якщо Ви використовуєте Ultimaker 3(Extended), Ultimaker S5 - cтандартна температура сопла для діаметра принткора 0.4мм дорівнює 235-250°С. Для принткора 0.25 температура 230°С. Для принткора 0.8мм від 255 до 260°С.

  Швидкість вентилятора для CPE та CPE+ відрізняється для кожного принтера та від діаметру сопла. Під час друку вентилятори не повністю увімкнені, щоб уникнути проблем із склеюванням шару. Для шарів із малою висотою шару швидкість вентилятора поступово збільшується до 100%, щоб забезпечити оптимальну якість друку.

  Ultimaker CPE та CPE+ емітують низький рівень газоподібних частинок. Щоб забезпечити комфортне та здорове навколишнє середовище, ми рекомендуємо 3D-друк у добре провітрюваному приміщенні.
  Якщо для Вашого проекту потрібен CPE aбо CPE+, натисніть кнопку справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість та вид матеріалу (CPE чи CPE+)
  Тип нитки
  Причини вибору Ultimaker PC
  Як друкувати Ultimaker PC
  Пластик PC
  З Ultimaker PC (полікарбонат) ви можете друкувати міцні деталі, що зберігають стабільність розміру при температурі до 110 ºC. Ця нитка є ідеальною ниткою для друку форм, інструментів, функціональних прототипів.
  PC є найкращим вибором матеріалу для інженерів та виробників, яким необхідні деталей, які потребують міцності та збереження своєї форми при роботі в умовах високої температури. До переваг цього матеріалу можна віднести:

  - Висока в'язкість
  - Захищає від температури та зберігає форму до 110 ºC
  - Вогнезахисні властивості
  - Стабільність розмірів
  - Відмінна міжшарова адгезія, особливо при друкуванні з закритою передньою частиною (при використанні передньої стінки)
  - Є опція друку напівпрозорих частин
  Ultimaker PC офіційно підтримується лише для друку одним матераілом. Експериментально мождиве використання PC в комбінації з Breakaway, TPU 95A або з іншим PC.

  Температура сопла для друку з PC становить 260-280 ° С, а температура робочого столу повинна бути приблизно 110 ° С.

  Жоден із попередньо налаштованих профілів Ultimaker Cura не вимагає охолодження вентиляторами за винятком сопла на 0,8 мм на Ultimaker 2+. Швидкість вентилятора для сопла 0,8 мм становить 25%, оскільки кількість екструдованого матеріалу набагато вища і охолоджується повільніше. Для оптимальних результатів для малих шарів швидкість вентилятора поступово збільшується до 50%.

  Ultimaker PC - це нелегкий матеріал, оскільки він схильний до деформації якщо середовище друку та налаштування друку не є ідеальними.
  Якщо для Вашого проекту потрібен PC, натисніть кнопку справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість матеріалу PC
  Тип нитки
  Причини вибору Ultimaker PP
  Як друкувати Ultimaker PP
  Пластик PP
  Ultimaker PP (поліпропілен) є міцним матеріалом. Він має високу в'язкість, виняткову стійкість до тертя та механічного впливу. Він також має гарний хімічний, температурний і електричний опір. PP є одним з найбільш широко використовуваних пластмас на планеті. Від електричних компонентів до живих петель, PP - це матеріал, що підходить для прототипів та продуктів кінцевого споживання.
  PP популярний у всьому світі серед інженерів та виробників.
  Ця нитка є міцною із стійкістю до стомлення (PP зберігає свою форму після кручення, згинання). Серед переваг PP ми можемо підкреслити наступні:

  - Низьке тертя й гладка поверхня
  - Напів-гнучкий
  - Хімічна стійкість до широкого кола кислот, включаючи промислові миючі засоби
  - Високий електричний опір робить його гарним електричним ізолятором
  - Прозорий
  - Низька щільність, що призводить до легких деталей (висока міцність до ваги)
  - Прекрасне склеювання
  Ultimaker PP може бути надрукований з температурою робочого столу 85 - 100 °С та температурою сопла 205-240 ° С. Зверніть увагу, що для сопла діаметром 0,25 мм немає офіційних профілів, тому що екструдування ПП через таке маленьке сопло є ненадійним.

  Для найбільш послідовної якості друку за замовчуванням швидкість вентилятора становить 10 - 20%. Це забезпечує плавність поверхонь (особливо для виступів). Уникайте надмірного охолодження, щоб запобігти деформації.

  Всі стандартні профілі для PP у Ultimaker Cura використовують великі значення Brim (20 - 25 мм).

  Якщо для Вашого проекту потрібен PP, натисніть кнопку справа та в останньому полі вкажіть кількість матеріалу PP
  Тип нитки
  Причини вибору Ultimaker TPU 95A
  Як друкувати Ultimaker TPU 95A
  Пластик TPU 95A
  Високо універсальний для промислових застосувань, нитка TPU 95A (термопластичний поліуретан) - це вибір для широкого кола виробничих проектів, які вимагають якості гуми та пластику. TPU 95A - це напів-гнучка та хімічно стійка нитка з міцним склеюванням. Крім того, друк легше і швидше, ніж інші нитки TPU..
  TPU 95A пропонує надійні характеристики матеріалу, який може слугувати широкому спектру функціональних прототипів, де важлива міцність та гнучкість. До переваг цього матеріалу ми відносимо:

  - Виняткова стійкість до зносу
  - Висока ударна сила
  - 95 - Твердість по Шору-А
  - До 580% подовження при розриві
  - Гарна корозійна стійкість до багатьох звичайних промислових масел та хімічних речовин
  Для друку Ultimaker TPU 95A рекомендується температура сопла близько 220-230 ° С
  .
  Для найбільш послідовної якості друку використовується відносно низька швидкість вентилятора (від 35% до 60%). Щоб забезпечити збереження цієї якості протягом усього друку, швидкість вентилятора охолодження поступово збільшуватиметься для шарів з малою висотою шару
  .
  Не використовуйте спеціальні листи адгезії для Ultimaker TPU 95A. Зчеплення настільки сильне, що лист розірватиметься після видалення першого 3D-друку.

  Крім того, при 3Д друці матеріал TPU 95A вимагає відносної вологості нижче 50%.
  Якщо для Вашого проекту потрібен TPU, натисніть кнопку справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість матеріалу TPU
  Витратні матеріали Polymaker
  Polymaker це напевно кращий виробник ниток з Китаю, який має офіси у США та ЄС та уся продукція дійсно сертифікована RoHS, EMC та іншими організаціями світу. Нитки Polymaker використовує Airbus, Saab, Porsche Design, Tucci Hot Rods. Polymaker виробляє різноманітні високоякісні нитки, які підходять для багатьох застосувань. Від професійного PC (вироб з якого Ви можете бачити на фото), Polysmooth (який міцніший за ABS та чудово оброблюється ізопропіловим спиртом), PLA Polymax (біополімер, який виготовляється з кращих у світі біополімерних гранул NatureWorks) до авіаційного нейлона Nylon CoPa, який витримує температуру 180°С.
  Тип нитки
  Причини вибору Polymide CoPa
  Як друкувати Polymide CoPa
  Полімер Polymide CoPa
  Професійний нейлон, який витримує температуру до 180°С. Це унікальний матеріал, напевно кращий у світі. Cпівробітники Polymaker розробили технологію Warp-Free, яка «значно поліпшує» друковані характеристики нейлону. Продукт PolyMide CoPA став першим, де використовується технологія Warp-Free, яка контролює мікроструктуру і кристалізацію матеріалу, що, в свою чергу, зменшує його залишкову напругу, що виникає під час друку. Polymaker зазначає, що таким чином досягається «майже нульове викривлення», при цьому не погіршуються властиві нейлону здатності. А відсутність у складі нового матеріалу абразивного фільтра означає зменшений знос екструдера.
  До основних переваг нейлону Polymide CoPa ми можемо віднести наступні:

  - Стійкий до зносу: PolyMide ™ CoPA розроблений таким чином, щоб забезпечити відмінну стабільність розмірів при друкуванні, з незначною деформацією.

  - Легко друкувати: на відміну від інших нейлонових ниток, PolyMide ™ CoPA надзвичайно простий у роботі. Він сумісний з більшості 3D-принтерів
  - Super Strong & Tough: Виняткова механічна міцність робить PolyMide ™ CoPA найкращим вибором серед інженерних матеріалів для ваших творчих ідей, у 10 разів сильніше, ніж ваші звичайні PLA, ABS та навіть полікарбонат, PolyMide перевершує їх усіх!
  - Теплостійкий: з високою температурою розм'якшення ~ 180 ° C, PolyMide ™ CoPA, без сумніву, є одним з найбільш термостійких 3D матеріалів для друку на ринку. Це чудова альтернатива авіаційному пластику ULTEM
  - Використовується в таких інтенсивних продуктах, як фен, прилади для теплових пістолетів тощо.
  PolyMide CoPA заснований на кополімері нейлону 6 та нейлону 6,6. Нитка поєднує в собі відмінну міцність та термостійкість до 180 ° С.

  Ми рекомендуємо, щоб матеріал використовувався з PolyBox (спеціальний пристрій для контроль вологості, нижче ви знайдете посилання на цей пристрій), щоб завжди зберігати його в сухих умовах (відносна вологість 20% або менше), щоб забезпечити найкращу якість друку.

  Виробник нитки рекомендує наступні налаштування для 3D друку:
  - Температура сопло: 250-265 ° С
  - Температура підігрівання пластини: не більше 70 ° С
  - Швидкість вентилятора 0%
  - Швидкість друку: 40-60 мм / с
  - Висота шару: 0,1-0,2 мм
  - Retraction distance: 3-6мм
  Якщо для Вашого проекту потрібен термостійкий нейлон Polymide CoPa, натисніть кнопку справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість матеріалу Polymide CoPa
  Тип нитки
  Причини вибору Polymaker PC-Max
  Як друкувати Polymaker PC-Max
  Полімер PC-Max
  Polymaker PC Max є абсолютно найкращим у в'язкості. У порівнянні з іншими матеріалами для друку, не так багато ниток може запропонувати таку ж жорсткість. Завдяки своїм властивостям PC Max є ідеальною інженерною ниткою.
  Екстремальна твердість: Polymaker PC-Max пропонує абсолютно найкращу міцность, яка просто недоступна у інших матеріалів з аналогічною жорсткістю. Це робить Polymaker PC-Max ™ відмінним вибором для реальних, інженерних додатків.

  Термостійкість: Polymaker PC-MAX забезпечує кращу термостійкість, ніж практично всі інші 3D-матеріали для друку, які на даний момент присутні на ринку. Матеріал може витримувати температури значно вище 110 ºC.

  Відмінна механічна міцність. Частини, виготовлені з Polymaker PC-MAX, демонструють значно покращену механічну міцність в порівнянні з ABS та PLA.
  Рекомендована температура друку
  при діаметрі сопла 1,75 мм 250 ° С - 270 ° С
  при діаметрі сопла 2,85 мм 250 ° С - 270 ° С

  Рекомендована швидкість друку
  30 - 90 мм / с

  Рекомендована температура робочого столу
  ~ 80 ° С
  Незалежне випробування по параметру міцності на розтягування. Чи може друкований гачок з PC-Max витягнути 1 тонну вантажу?
  Якщо для Вашого проекту потрібен PC MAX, натисніть кнопку справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість матеріалу PC MAX
  Ваш запит тут
  Тип нитки
  Причини вибору Polysmooth
  Як друкувати Polysmooth
  Полімер Polysmooth
  PolySmooth - це абсолютно новий матеріал, який забезпечує відмінну характеристику друку, збалансовані механічні властивості та, найголовніше, чудова можливість до полірування, яка досягається використовуючи полірувальну машиною Polymaker Polysher.
  Чудова здатність до поліруваня: це перша нитка, спеціально спроектована для пост-обробки. Інженери Polymaker спеціально розробляли PolySmooth, щоб працювати разом з Polysher (нижче представлене посилання на інформацію по Polysher), що забезпечує рішення, яку суттєво покращує якість поверхні 3D-друкованих об'єктів.

  Легко друкувати: PolySmooth сумісний з усіма FDM 3D-принтерами та друкує в аналогічних умовах як PLA. Завдяки широкому діапазону температур друку, низькому запаху та відсутністю необхідності використовувати підігрітий робочий стіл, PolySmooth є ідеальним супутником для настільного 3D-принтера.

  Збалансовані механічні властивості: PolySmooth має добре збалансовані механічні властивості, перевершує ABS та PLA по більшості параметрів, що робить його ідеальним матеріалом для повсякденного 3D друку.

  Практично відсутні будь-які деформації при друці: PolySmooth демонструє дуже мінімальний стрес при друці, що також робить його ідеальним для друку великих моделей.
  Температура сопла 210 ° С до 230 ° С
  Температура робочого столу 60-70 ° С (хоча можна також не використовувати підігрів)
  Швидкість друку від 40мм / с до 90мм / с
  Для кращої адгезії використовувати PVA клей.

  PolySmooth - полівінілбутиральний матеріал (PVB) та чутливий до вологи, тому коли він не використовується, рекомендується
  зберігати в умовах де буде мінімізація поглинання вологи. Для цього можно використовувати Polybox - спеціальний пристрій для контролю вологи у нитках.
  Якщо для Вашого проекту потрібен Polysmooth, натисніть кнопку справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість матеріалу Polysmooth
  Made on
  Tilda