ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ 3D ПРИНТЕРІВ
Від ABS пластику до спеціального термостійкого композиту Arnitel, якій витримує до 190С - ми, у Ultimaker Ukraine, хочемо запропонувати вам широкий вибір різних типів полімерної нитки діаметром 2.85мм.

Ви завжди можете зв'язатися з нами з питань вірного вибору пластикових ниток, використовуючи електронну пошту support@eim3d.com або зателефонувавши до нас за номером 067 404 36 16

Для вибору того чи іншого виробника просто натисніть на логотип виробника нижче!

Витратні матеріали Ultimaker

Професійні пластикові нитки від Ultimaker. Ці матеріали є вибором Daimler Benz, Volkswagen, Porsche Design, Honda, технологічного університету у Делфті, MTI. Ці організації знають толк у якості та властвостях усіх матеріалів від ABS до TPU, що повністю задовольняють високі вимоги інноваціних концернів. Наприклад, у ABS пластика Ultimaker - найменша в світі усадка! Фото, яке Ви бачите справа - це нейлон (чорного кольору), а у якості матеріалу підтримки був обраний водорозчинний матеріал PVA (прозорого кольору).
Біополімер
з властивостями ABS:
Tough PLA
Ultimaker Tough PLA - це технічний матеріал PLA (полімолочна кислота) з міцністю, подібною до ABS. Ідеально підходить для надійного друку функціональних прототипів та інструментів у більших розмірах. Нитка Tough PLA пропонує той же безпечний та простий спосіб використання, як і звичайна PLA.
Якщо для вашого проекту потрібен Tough PLA, натисніть кнопку замовлення справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість матеріалу Tough PLA
Біополімер PLA
Ultimaker PLA (в основі пластику полімолочна кислота - тому є біополімером) забезпечує бездоганний 3D-друк завдяки надійності та якості поверхні. Цей пластик є найбільш стабільним пластиком для 3D друку. Ultimaker PLA виробляється з органічних джерел (кукурудза). PLA є безпечним матеріалом (шкідливих речовин (ацетон) при друці у 7 разів менше норми, яка встановлена Директивою ЄС)
Якщо для вашого проекту потрібен PLA, натисніть кнопку замовлення справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість матеріалу PLA
Пластик ABS
ABS пластик (Акрилонітрілбутадієнстірол, АБС) - ударостійкий термопластик, який завоював високу популярність в промисловості та у аддитивному виробництві.

Відмінні механічні та фізичні властивості ABS-пластика обумовлюють можливість застосування цього матеріалу для створення всіляких об'єктів, що мають практичну цінність.

Нитка Ultimaker ABS спеціально розроблена, щоб мінімізувати деформацію та усадку (найбільш мінімальна усадка у світі) та забезпечити послідовне міжшарове зчеплення. Цей матеріал дозволяє легко створювати функціональні прототипи та складні кінцеві деталі.

На фото зліва Ви можете бачити використання ABS пластику (зелений кольор) та матеріалу підтримки Breakaway (білого кольору) при створенні складного інженерног приладу.

У якості матеріалу підтримки для складних моделей з ABS часто використовують HIPS (розчиняється у лімонній кислоті) та Breakaway (достатньо просто відділити білий матеріал підтримки за допомогою плоскогубців)
Якщо для вашого проекту потрібен ABS, натисніть кнопку замовлення справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість матеріалу ABS
Пластик Nylon
Цей матеріал використовується багатьма виробниками у всьому світі, нейлон (поліамід) добре відомий своєю вражаючою міцністю, гнучкістю, низьким тертям та корозійною стійкістю. Завдяки своїй здатності протистояти значним механічним навантаженням, Ultimaker Nylon є відмінним вибором для створення частин, на які впливає значний механічний тиск, функціональних прототипів та кінцевих деталей. На фото зліва Ви можете бачити нейлонову деталь (чорний колір) та матеріал підтримки Breakaway (білий колір)
Якщо для вашого проекту потрібен Nylon, натисніть кнопку замовлення справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість матеріалу Nylon
Пластик підтримки Breakaway
Ultimaker Breakaway є матеріалом підтримки для багатошарового екструзійного 3D-друку. Відокремлена підтримка швидко видаляється та Ваша базова модель не потребує подальшої обробки - поверхня моделі чудова! Breakaway забезпечує чудову адгезію до ABS, нейлону, PLA, Tough PLA, CPE або CPE +.
Якщо для вашого проекту потрібен Breakaway, натисніть кнопку замовлення справа та в останньому полі вкажіть кількість матеріалу Breakaway
Пластик підтримки PVA
PVA (полівініловий спирт) - водорозчинний матеріал, що підтримує багатошарову екструзію 3D-друку. Завдяки гарній термічній стабільності, Ultimaker PVA ідеально підходить для друку складних моделей, що вимагають підтримки. Розроблений для бездоганного 3D-друку, наш PVA забезпечує гарну адгезію до PLA, Tough PLA, CPE та Nylon.
На фото Ви можете бачити базову модель (сірий колір) та PVA (безкольоровий).
Якщо для вашого проекту потрібен PVA, натисніть кнопку замовлення справа та в останньому полі вкажіть кількість матеріалу PVA
Пластик CPE та CPE+
Матеріали CPE та CPE+ (кополіестер) є хімічно стійкими, міцними та демонструють добру стабільність розмірів із мінімальною усадкою. Це кращий вибір як для функціональних прототипів, так і для механічних частин. Хоча як CPE, так і CPE + забезпечують аналогічні характеристики продуктивності, CPE + забезпечує додаткову перевагу підвищеної термостійкості (до 110С) та підвищеної ударної сили.
Якщо для вашого проекту потрібен CPE aбо CPE+, натисніть кнопку замовлення справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість та вид матеріалу (CPE чи CPE+)
Пластик PC
З Ultimaker PC (полікарбонат) ви можете друкувати міцні деталі, що зберігають стабільність розміру при температурі до 110 ºC. Ця нитка є ідеальною ниткою для друку форм, інструментів, функціональних прототипів.
Якщо для Вашого проекту потрібен PC, натисніть кнопку справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість матеріалу PC
Пластик PP
Ultimaker PP (поліпропілен) є міцним матеріалом. Він має високу в'язкість, виняткову стійкість до тертя та механічного впливу. Він також має гарний хімічний, температурний і електричний опір. PP є одним з найбільш широко використовуваних пластмас на планеті. Від електричних компонентів до живих петель, PP - це матеріал, що підходить для прототипів та продуктів кінцевого споживання.
Якщо для Вашого проекту потрібен PP, натисніть кнопку справа та в останньому полі вкажіть кількість матеріалу PP
Пластик TPU 95A
Високо універсальний для промислових застосувань, нитка TPU 95A (термопластичний поліуретан) - це вибір для широкого кола виробничих проектів, які вимагають якості гуми та пластику. TPU 95A - це напів-гнучка та хімічно стійка нитка з міцним склеюванням. Крім того, друк легше і швидше, ніж інші нитки TPU..
Якщо для Вашого проекту потрібен TPU, натисніть кнопку справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість матеріалу TPU
Витратні матеріали BASF
Концерн BASF пропонує один з найбільших портфоліо високоефективних матеріалів для 3D-друку в хімічній промисловості по всьому світу.

Науково-дослідне середовище BASF має доступ до унікальних ресурсів та базується на ключових патентах та досвіді BASF у розробці та виробництві пластмас.

Разом із матеріалами від Ultimaker, інженерні матеріали BASF є найкращими в світі для інженерів та творців.

Поки що на сайті є інформація стосовно Ultrafuse PLA. Такі матеріали як Ultrafuse ABS, Ultrafuse PET, Ultrafuse ASA, Ultrafuse ABS Fusion+, Ultrafuse 316 L та багато інших будуть додані на сторінку не забаром.
Полімер Ultrafuse PLA
Ultrafuse PLA випускається в широкій гамі кольорів. При правильному охолодженні PLA має високу максимальну швидкість друку та гострі друковані кути. Поєднання цього з низькою деформацією друку та високий рівень безпеки повітряних емісій пластика, робить PLA популярним пластиком для навчальних закладів та розробників-інженерів.
Полімер Ultrafuse ABS Fusion+
ABS Fusion + виготовлений за допомогою технології XILOYTM 3D - це інженерний матеріал, оптимізований для 3D-друку.
Ця технологія пропонує рішення для підвищення продуктивності різних інженерних пластиків, таких як ABS, додаючи стироловий малеїновий ангідрид (SMA), який забезпечує такі переваги, як висока жаростійкість та висока стабільність розмірів.
Якщо для Вашого проекту потрібен Ultrafuse ABS Fusion +, натисніть кнопку справа та в останньому полі вкажіть колір та кількість матеріалу
Ваш запит тут