ULTIMAKER S5
Компактний. Потужний. Надійний. Універсальний.
Кращий професійний 3D принтер з двома екструдерами у світі!

Простий у використанні настільний 3D-принтер з великою площею друку та з точністю, яка потрібна для промислового використання. Ultimaker S5 поєднує в собі подвійну екструзію з висотою шару від 20 до 600 мікрон та з точністю по вісям X-Y-Z 6.9-6.9-2.5 мікрон. 3D-принтер відкритий до використання різноманітних полімерних ниток діаметром 2.85 мм та спеціально протестований одразу для роботи з такими матеріалами як - PLA, Tough PLA, Nylon, ABS, CPE, CPE+, PC, TPU 95A, PP, PVA, Breakaway

Максимальна площа друку ULTIMAKER S5: 330x240x300 мм
Максимальна швидкість друку ULTIMAKER S5: 300 мм/сек

Якщо Ви вже все знаєте про Ultimaker S5, просимо Вас одразу перейти за посиланням до розділу нашої пропозиції на Ultimaker S5, Pro Bundle та Ultimaker S3. Якщо Ви бажаєте дізнатися більше щодо можливостей Ultimaker S5, тоді Пані Зоряна познайомить Вас з цією чудовою машиною!
Вітаю Вас! Розпочнемо Ваше знайомство із Ultimaker S5 - потужним, надійнийним та універсальним 3D-принтером.
Наступне відео представить Вам деякі особливості цієї машини. Дуже скоро ми оновимо інформацію по цьому принтеру, додавши цікаві кейси та приклади друку.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Характеристики 3D-принтера Ultimalker S5
Робоча область друку
яка підігрівається від 20°C до 140°C та має розміри
330 х 240 х 300 мм
Швидкість друку
от 30 до 300 мм/сек
Екструдер
У принтері два екструдера з температурою нагріву від 180°C до 280°C
Комунікації
WiFi, камера, USB, Data Cable, NFC
Сопла для друку
Принтер працює з ниткою діаметром 2,85 мм. Набір з 3 головок (printcores) для друку полімерними нитками з точністю від 20 до 600 мікрон.
Протестовані матеріали для друку
PLA, Tough PLA, Nylon, ABS, CPE, CPE+, PC, TPU 95A, PP, PVA, Breakaway
Також Ви можете самостійно з допомогою менеджера обрати потрібну конфігурацію поставки, до якої будуть входити потрібні компоненти (наприклад, додаткові головки для друку діаметром 0.25 чи 0.8, захисна фронтальна панель), витратні матеріали (Breakeway, Nylon чи PC), запасні частини (наприклад, мікроперемикач limit switch), послуги з CAD моделювання (аутсорсинг різних завдань), 3Д сканування (за допомогою 3D сканерів RangeVision, Davіd або Artec) тощо.
Олег Кірєєв, M.Eng
Клінтська підтримка Ultimaker Ukraine
Комплект поставки 3D принтера Ultimaker S5
Гарантія
При купівлі 3D принтера Ultimaker S5 ви отримуєте безкоштовну дворічну гарантію, яку на території України надає виключно наша компанія ТОВ "ЕКСТРУЗІЯ В РУСІ".

Усі реселлери Ultimaker у світі пропонують річну гарантію, ми надаємо Вам одразу дворічний період гарантії та ця гарантія включає всі компоненти Ultimaker S5. Наприклад, реселлери у Німеччині або Нідерландах, Польщі чи США, не міняють по гарантії екструзійний блок, ремені, крокові двигуни.

Після закінчення гарантії Ви можете придбати новий гарантійний пакет. Клієнтська підпримка здійснюється на весь період всього життєвого циклу принтера.

Клієнтський сервіс по телефону, електронній пошті 7 днів на тиждень з 8.30 ранку до 20.00 вечора.
3D принтер
3D принтер Ultimaker S5 поставляється у зібраному, готовому для роботи вигляді. При вазі 20.6 кг, габарити 3D принтера, включаючи трубку, по якій подається нитка та утримувач котушки, складають 495 х 585 х 780 мм
Базові аксесуари
Ви отримуєте як базову (яку формує виробник) так й додаткову комплектацію аксесуарів (яку формуємо ми, не включаючи ії вартість до ціни принтера).

До базової відносится: кабель, силовий адаптер, інструкція з експлуатації, а також стартовий пакет, який включає 3 головки для друку (print cores 2x AA 0.4 та1x BB 0.4 ) діаметром 0.4, 2 котушки PLA вагою 0.35 кг та PVA вагою 0.35 кг, USB stick, дата-кабелі, мастило для осей, клей та викрутка.

До додаткової комплектації вкодять: головка для друку (print core AA 0.8 для швидкого друку); адгезійна суміш Dimafix;
3D принтер
Ultimaker S5
7 014
Ціна включає в себе ПДВ.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.
Ціна не враховує доставку до Вашого міста (EXW)
3D принтер
Ultimaker S5
7 014
Ціна включає в себе ПДВ.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.
Ціна не враховує доставку до Вашого міста (EXW)
3D принтер
Ultimaker S3
4 560
Ціна включає в себе ПДВ.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.
Ціна не враховує доставку до Вашого міста (EXW)
3D принтер
Ultimaker S3
4 560
Ціна включає в себе ПДВ.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.
Ціна не враховує доставку до Вашого міста (EXW)
Також Ви можете задати питання щодо Ultimaker S5 та S3 у коментарях нижче. Дякуємо Вам!
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
comments powered by HyperComments
Для цілей Ваших проектів та завдань, Ви можете обрати професійні 100% пластикові та композитні матеріали, які використовують як інженери Boeing, VW, Audi, 3Shape, Ring так і митці художньої справи. Усі матеріали, які ми використовуємо, виробництва Ultimaker або партнерів Ultimaker, таких як Owens Corning, DSM, Polymaker, ColorFabb, 3D4makers, Basf Innofil, ElogioAM.

Зателефонуйте нам по номеру 044 333 87 13 та ми проконсультуємо Вас по композитним матеріалам.

Перед таблицею з порівнянням властивостей матеріалів, ми познайомимо Вас з одним з таких матеріалів - скловолокно, яке підсилене нейлоном. Цей матеріал у 3 рази міцніший за полікарбонат! Ми вже тестували його з одним з ділерів Volkswagen в Україні.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
If a building becomes architecture, then it is art
If a building becomes architecture, then it is art
Ваш запит тут
Ви можете записатися на тест-драйв Ultimaker S5 та завітати до нашого підприємства, яке знаходиться за адресою: Київ, вул.Олекси Тихого (колишня Виборзька), 103.
Під час Вашого візиту до нашого виставкового залу ми продемонструємо Вам процесс 3D друку інженерної деталі.

Після закінчення візиту Ви будете знати:
- як застосувати 3D принтер Ultimaker для різних цілей бізнесу у машинобудуванні, приладобудуванні, кондитерській справі тощо. Всі приклади засновані на реальних застосуваннях Ultimaker в Україні!
- як об'єднати 3D принтери в мережу, щоб надрукувати за 4 тижні 700 габаритних деталей;
- які матеріали можна використовувати для своїх конструкцій, коли необхідна стійкість до температури 110°С, хімічних речовин, гнучкість й міцність, пружність та міцність;
- як використовувати спеціальні нитки на основі воску (виробництва Extrusion in Motion) для цілей професійного литва (бронза, дюраалюміній чи сталь);
- як дистанційно керувати 3D принтером зі свого смартфону чи планшету;
- яка ефективність використання вакуумних машин, 3D принтерів та ливарних машин. В яких випадках використовувати ці пристрої для цілей вашого бізнесу.
Як нас знайти? Все просто!
Багатоканальний телефон 044-333-87-13
Телефон для питань щодо технічного оснащення принтера, його можливостей та запису на test-drive в нашому ШоуРум: +38(067)404-36-16support@eim3d.com
вул. Олекси Тихого (колишня Виборзька), 103,
м. Київ, Україна
Підтримка Ultimaker
Залишить Ваш номер телефону та ми зателефонуємо Вам!
Або зателефонуйте нам самостійно!
+380674043616
Made on
Tilda