3D ДРУК
Разом з інженерами з головного офісу Ultimaker у Нідерландах, ми пропонуємо Українським підприємцям та творцям високоякісний, професійний 3D друк, виключно на 3D принтерах Ultimaker. Наш парк 3D принтерів включає 6 Ultimaker S5, 6 Ultimaker 3 та 4 принтери Ultimaker 2+. Інженери головного офісу Ultimaker у Нідерландах роблять усі налаштування для друку Ваших завдань - тому кожен вихідний продукт має безкомпромісну якість!
Клієнтами рішень Ultimaker в Україні є понад 400 підприємств. Далі приклади підприємств в Україні, які довіряють якості Ultimaker
Для цілей Ваших проектів та завдань ми можемо запропонувати Вам професійні матеріали, які використовують як інженери Boeing, VW, Audi, 3Shape, Ring та й митці художньої справи. Усі матеріали, які ми використовуємо виробництва Ultimaker або партнерів Ultimaker, таких як Owens Corning, DSM, Polymaker, ColorFabb, 3D4makers, Basf Innofil, ElogioAM.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
If a building becomes architecture, then it is art
Ми використовуємо принцип єдиної ціни за 1 грам готового виробу для різної висоти шару. Тобто продукт з висотою шару у 40 мікрон та той же самий продукт але з висотою шару 300 мікрон буде коштувати однаково. Далі на зображенні нижче ми приводимо до Вашої уваги ціни за 1 грам різних видів матеріалів, які можуть бути цікавими для Вашого проекту. Це зображення є також прикладом нашого друку - модель з якої був зроблений 3D друк є власністю Ultimaker і ми як реселлер можемо її використовувати, але для моделей нашіх клієнтів ми маємо правило - ніколи не демонструвати модель клієнта третім особам!
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Бажаєте розпочати роботу з нами? Ласкаво просимо!
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Якщо Ви маєте власний проект, ми залюбки виконаємо Ваше замовлення з 3D друку, використовуючи принтери Ultimaker. Почати працювати з нами просто!
1
3D Моделювання
Ви надсилаєте 3D модель у STL форматі або замовляєте дизайн моделі. Ми використовуємо SolidWorks та Autodesk Fusion 360 для створення 3D моделей
2
Вибір налаштувань
Ми вибираємо для вас оптимальні налаштування та матеріал для 3D друку вашої моделі на принтерах Ultimaker
3
Оплата
Ви отримуєте ціну 3D друку вашої моделі та оплачуєте її. Ви можете бути впевнені, що наші ціни на 3D друк - кращі в Україні!
4
Доставка за адресою
Ми друкуємо вашу
модель, обережно упаковуємо та безкоштовно доставляємо вам за адресою, використовуючи послуги Нової Пошти
Надішліть файл або посилання на файл з вашою моделлю у STL або OBJ форматі на електронну адресу support@eim3d.com або зателефонуйте за номером +380674043616 для того щоб отримати додаткову консультацію!
Чекаємо на Вас!
Також Ви можете самостійно розрахувати та створити файл для 3D друку (у форматі ufp або gcode) з налаштуваннями, які Вас влаштовують. Після цього просто надішліть нам файл для друку у gcode або у ufp і ми його надрукуємо! Продемонструємо це на прикладі!
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
1. Встановити собі слайсер Cura Ultimaker
Просто клікнути на це посилання https://ultimaker.com/en/products/ultimaker-cura-software та завантажити та встановити останню версію програми Cura Ultimaker. Ця програма дозволяє створювати файли для друку на 3Д принтері Ultimaker.
2. Обрати принтер, на якому Ви бажаєте провести друк моделі
В залежності від завдання оберіть принтер, якій це завдання виконає. Наприклад Вам потрібно роздрукувати складну деталь з багатьма отворами, для цього оберіть Ultimaker S5, якій друкує двома матеріалами і Ви можете обрати водорозчинний матеріал PVA у якості підтримки Вашої базової моделі.
3. Завантажити потрібну модель та створити файл для друку
дуже скоро ми підготуємо допоміжне відео, щоб Ви змогли розібратися з налаштуваннями та процесом підготовки друку
Made on
Tilda