Snow Business:

Приклад використання 3Д принтерів Ultimaker для друку насадок для снігових машин
Компанія Snow Business є світовим лідером у галузі виробництва снігових та зимових ефектів для кіно- та телеіндустрії. Весь сніг, який ви могли бачити у таких фільмах та серіалах, як 007: Джеймс Бонд, Зоряні війни, Щоденник Бріджет Джонс, Кінгсмен, Гра престолів - було зроблено за допомогою снігових машин цієї компанії.
Компанія використовує 3D-принтери Ultimaker для створення прототипів, функціональних тестових деталей та кінцевих деталей для своїх складних насадок для снігових машин.
  • Проблема
    Раніше компанія Snow Business замовляла послуги з SLS друку прототипів насадок у сторонніх фірм із мінімальною сумою замовлення у 150 доларів. Виробництво займало до семи днів.
  • Рішення
    Компанія Snow Business інвестувала у три 3D-принтери Ultimaker, щоб створити прототип та виготовити насадки для своїх машин для снігу. Тепер вони можуть самостійно друкувати форсунки за лічені години, змінюючи дизайн так, як їм потрібно. В компанії порахували, що перший 3D-принтер окупився лише за два тижні.
Спочатку насадки друкували з матеріалу ABS. Модель розділяли на дві частини і склеювали разом, коли деталі були надруковані, оскільки під час друку ABS з підтримкою одним екструдером на деталі залишалися недоліки після усунення рідтримки. Але потім компанія придбала кілька принтерів Ultimaker 3 з двома екструдерами і вони почали друкувати насадки з такого міцного матеріалу як нейлон, використовуючи 3Д-друк з підтримкою водорозчинним матеріалом PVA - жодних нерівностей, ідеальна структура та мінімальна необхідна пост-обробка.

Компанія використовує 3Д-принтери Ultimaker на різних етапах розробки продукту, включаючи прототипування, функціональне тестування та створення деталей кінцевого використання. Як інженери Snow Business, так і інженери у всьому світі прагнуть спростити та покращити свої робочі процеси, швидше впроваджуючи інновації завдяки 3D-принтерам Ultimaker прямо на своєму робочому столі.
Book design is the art of incorporating the content, style, format, design, and sequence of the various components of a book into a coherent whole. In the words of Jan Tschichold, "methods and rules upon which it is impossible to improve, have been developed over centuries. To produce perfect books, these rules have to be brought back to life and applied."