Приклади використання Ultimaker
Виробництво силіконових форм
Ultimaker 3 Extended
Я використовую 3D принтер Ultimaker 3 Extended для виготовлення спеціальних форм, з дуже високою якістю поверхні та великими розмірами. Ця форма буде слугуватиме для лиття холодним силіконом. Від того, якої якості буде форма, буде залежити якість поверхні майбутнього торта. Нам потрібен кращий професійний принтер для таких цілей. Ми його знайшли.
Дінара з Харкова. Підприємець
Виготовляє кондитерські шедеври
Рік тому я намалювала кілька форм для статті в іспанському журналі SoGood Magazine. Так вийшло, що ця форма сподобалася редакції журналу і потрапила на обкладинку. Крім того фірма SilikoMart вирішила запустити її в масове виробництво. Вони назвали цю форму Cloud. Це відео про те, як вона створювалася і ідея стала реальністю. Спочатку я малюю форму на комп'ютері, використовую 3DsMax та вже потім друкую на 3D принтері Ultimaker 3 Extended. Цей принтер дозволяє робити амбітні проекти, коли потрібні викока якість та можливість створювати габаритні моделі.
Ще одна робота з серії "Геометрія" для журналу SoGood. Торт "Lime-basil triangulation". Всередині: мус лайм-базилік з італійської меренгою, лаймовий мус-маршмеллоу, конфі лайм-базилік, бісквіт, хрусткий шар з мигдальними пластівцями. Основна тема моїх робіт з'єднання архітектури і кондитерського мистецтва, моделювання та друк моделей на Ultimaker 3 Extended, робота з силіконом. В даному випадку я використовую принцип тріангуляції для створення тривимірної поверхні.
Приклади форму з силікону, які вже готові до продажу
Дінара з Харкова. Підприємець
Виготовляє кондитерські шедеври

ULTIMAKER 3 EXTENDED

Коли ви встановите 3D принтер Ultimaker 3 Extended на вашому робочому столі, ви зможете виконувати завдання дрібносерійного виробництва з висотою друку 30.5 см та кращою точністю й швидкістю в світі, друкуючи двома матеріалами та контролюючи друк використовуючи свій смартфон або ноутбук.
Підтримка Ultimaker
Залишить Ваш номер телефону та ми зателефонуємо Вам!
Або зателефонуйте нам самостійно!
+380674043616