Приклади використання Ultimaker
3D друк автомобільних компонентів
Ultimaker 3
При створенні ексклюзивного дизайну автівок необхідно щоб для усіх деталей витримувалась висока точність форми, якість поверхні та відсутність люфтів. 3D друк дозволив компанії Tucci Hot Rods зробити індивідуальні компоненти для легкової машини, які використовуються для модифікації та створення ексклюзивних авто для ії клієнтів - усе відповідно до високих страндартів промислового дизайну та з меншою кількістю часу ніж потрібно використовуючи стандартні підходи виробництва.
Tucci Hot Rods, підприємство
Створює нові концепти автомобілів
Заснована у 1997, Tucci Hot Rods з Мерсі, штат Нью Йорк, виробляє ексклюзивні транспортні засоби вже 20 років. Комбінуючи свою високу репутацію креативної компанії з досвідом промислового використання металів та інженерних пластиків, Tucci Hot Rods посприяла трансформації вузької автомобільної ніші у сегмент, який зараз успішно сприйнятий світовим автомобільним товариством.
Tucci Hot Rods використовує 3D-друк для створення готових до використання деталей автомобілей. За допомогою Ultimaker вони збільшили утричі швидкість виробництва деталей та заощадили 90% витрат на аутсорсинг.
Розробка CAD моделі корпусу фари Ford Fiesta ST
3D друк, складання усіх частин, монтаж та тестування
Використовучи 3D друк, Tucci може виготовляти багато ексклюзивних частин які потребує проект, що не є можливим при стандартних підходах
Використовуючи 3D друк, команда компанії Tucci Hot Rods працює у три рази ефективніше та у її бізнесі час це гроші. Значна оптимізація витрат була зроблена у продовж декількох ітерацій процесів розробки та тестування. Включення 3D принтерів у виробничий процес дозволило скоротити промислові відходи, зменшити витрати на ексклюзивне виробництво та відкрило для компанії нові можливості в галузі масового виробництва окремих деталей та кінцевих продуктів. Замовлення нової фари для Ford Fiesta коштувало зазвичай від 500 до 3000 Євро в залежності від технології виробництва та займало до 4 тижнів. Друкуючи на Ultimaker 3, фара коштує 15 Євро та процесс розробки та друку займає не більше двох діб.
Tucci Hot Rods, підприємство
Створює нові концепти автомобілів

ULTIMAKER 3

Ви зможете виконувати завдання дрібносерійного виробництва з кращою точністю й швидкістю в світі. Надійно. Точно. Без компромісів
Made on
Tilda