ULTIMAKER 2+
та
ULTIMAKER 2 Extended+
Професійні 3D принтери ULTIMAKER 2+ та ULTIMAKER 2 Extended+ дозволяють виконувати завдання дрібносерійного виробництва зі швидкістю до 300 мм/сек, використовуючи набір 4 сопел з латуні для друку полімерними нитками з точністю від 20 до 600 мікрон. Для друку композитними матеріалами з високими абразивними властивостями (наприклад карбон, мідь, сталь, бронза) Ви можете опційно використовувати набір 3 сопел з титану діаметром 0.4, 0.6, 0.8 мм (титанові сопла доступні тільки клієнтам Extrusion in Motion).

ULTIMAKER 2+ відрізняється від ULTIMAKER 2 Extended+ висотою друку, а саме:
Площа друку ULTIMAKER 2+: 223х223х205 мм
Площа друку ULTIMAKER 2 Extended+: 223х223х305 мм
Якщо Ви вже все знаєте про Ultimaker 2+ або Ultimaker 2 Extended +, просимо Вас одразу перейти за посиланням до розділу нашої пропозиції на Ultimaker 2+ або Ultimaker 2 Extended +. Якщо ні, бажаєте дізнатися більше щодо можливостей Ultimaker 2+ або Ultimaker 2 Extended +, тоді Пані Зоряна познайомить Вас з цією чудовою машиною!
Вітаю Вас! Розпочнемо Ваше знайомство із Ultimaker 2+. Натисніть кнопку play на відео нижче - ви побачите відеоролік. Після цього короткого відео ми підготували лаконічний опис ключових особливостей цього кращого у світі 3D принтера. Саме так - кращого! Наступна інформація продемонструє це!
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Швидкий початок роботи
3д принтер Ultimaker 2+ Connect створені таким чином, що вам необхідно витратити мінімальний час, щоб розпочати друк після того, як ви дістали один з цих принтерів з коробки. Незважаючи на велику область друку, Ultimaker 2+ чи Ultimaker 2 Extended + легко поміститься на вашому робочому столі.
Змінні сопла для вирішення різних завдань 3д друку
У комплект Ultimaker 2+ та Ultimaker 2 Extended + входить набір 4 змінних сопел з латуні різного діаметру. Швидко замінивши сопло на потрібне вам, використовуйте сопло діаметром 0.25мм для точного й детального друку, сопло діаметром 0.8мм для швидкого друку. За умовчанням встановлено сопло діаметром 0.4мм.
Змінні титанові сопла з нагрівальним блоком для вирішення завдань 3D друку композитними матеріалами, наприклад, карбоном XT-CF20
Можливо включити до Ultimaker 2+ або до Ultimaker 2 Extended + спеціальний набір з 3 змінних титанових сопел різного діаметру: 0.4, 0.6, 0.9 мм. Дана опція є унікальною в світі й доступна тільки для клієнтів Extrusion in Motion.
Ефективне регулювання робочого стола
Коли ви дістали ваш 3D принтер з коробки після купівлі або після транспортування, необхідно відрегулювати положення робочого столу принтера по відношенню до друкуючого сопла принтера. Це легко й швидко зробити за допомогою помічника в електронному меню та спеціальної калібрувальної карти.
Підтримка великої кількості матеріалів для друку
Ultimaker 2+ та Ultimaker 2 Extended+ ефективно працюють не тільки з пластиковими нитками Ultimaker, але з нитками інших виробників. Принтери підтримують діаметр нитки 2.85 мм та такі протестовані матеріали як ABS, PLA, Nylon, PC, PC, TPU, CPE, CPE+. Цей принтер ефективно виконає ваші інженерні завдання починаючи від друку автомобільних роз'ємів та закінчуючи високоточними медичними виробами. Також з використанням титанових сопел виробництва Extrusion in Motion (титанові сопла й нагрівальний блок) ви зможете друкувати композитними матеріалами ( наприклад, Carbon XT-CF20) без жодної можливості зашкодити вашому принтеру.
Безвідмовність роботи
Компоненти принтера Ultimaker 2+ та його розширеної версії Ultimaker 2+ Extended створені з найякісніших матеріалів. Друк тривалістю в кілька днів чи тижнів не проблема для принтера - він не перегрівається та працює безвідмовно. Виконуючи завдання, пов'язаним з високоточним прототипуванням або дрібносерійним виробництвом - Ultimaker 2+ забезпечить вас якістю та надійністю, які ви прагнете здобути.
Характеристики 3д принтерів Ultimaker 2+
та Ultimaker 2 Extended+
Робоча область друку
яка підігрівається від 20°C до 110°C та має розміри 223 х 223 х 205 мм для Ultimaker 2+ та
223 х 223 х 305 мм для
Ultimaker 2 Extended+
Швидкість друку
от 30 до 300 мм/сек
Экструдер
У принтері один екструдер з температурою нагріву від 180 ° C до 260 ° C
Точність друку
від 20 до 600 микрон
Сопла для друку
Принтер працює з ниткою діаметром 2,85 мм. Набір з 4 латунних сопел для друку полімерними нитками з точністю від 20 до 600 мікрон. Набір з 3 титанових сопел діаметрами 0.4, 0.6, 0.8 мм для друку композитними нитками
Протестовані матеріали для друку
ABS, PLA, CPE,CPE+, Nylon, PC, TPU, Carbon/Bronze/Steel/Brass (EIM)
Українські підприємці, які використовують Ultimaker 2+ для цілей власного бізнесу
 • Іван Петренко
  Підприємець / виготовлення дронів
  Іван виготовляє безпілотні літальні апарати для сільського господарства. Використовуються
  можливості FDM друку для створення надміцних деталей корпуса дрону. Завдяки анти-абразивному блоку 3D принтера, Іван виготовляє деталі з карбону та міді.
 • Олексій Воронов
  Підприємець / Приладобудування
  Підприємство Олексія займається виготовленням запасних частин з склопластику для великих пасажирських авто. На Ultimaker 2+ друкують десяток моделей, які потім складають між собою та використовують як базову форму для накладання склотканини.
 • Соломія Богуш
  Підприємець / Кондитерська справа
  Друкує пластикові форми з високою точністю поверхні для лиття силіконом. В отриманих силіконових формах можливо тепер використовувати для запікання. Ці силіконові форми різних кольорів Соломія продає в Україні та у Польші
Створючи десятки ітерацій в циклі проектування, Ви значно мінімізуєте ризики, скоротите час виходу на ринок та знизите витрати на прототипування. Використовуючи високоякісний FDM 3D-друк, Ваше підприємство може звести до мінімуму ризик процесу розвитку, доводячи життєздатність проекту, перш ніж інвестувати велику суму коштів. Це дозволить Вам скоротити процес розробки від декількох місяців до декількох днів.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Потребуєте ознайомитися із технічною специфікацією на ці 3D принтери?
Ми завантажили для Вас цю інформацію на Google Drive
Комплект поставки 3D принтерів Ultimaker 2+ та Ultimaker 2 Extended +
Гарантія
При купівлі 3D принтера Ultimaker 2+ чи Ultimaker 2 Extended+ ви отримуєте безкоштовну річну гарантію, яку на території України надає виключно наша компанія ТОВ "ЕКСТРУЗІЯ В РУСІ".

Усі реселлери Ultimaker у світі пропонують річну гарантію, ми надаємо Вам одразу дворічний період гарантії та ця гарантія включає всі компоненти Ultimaker 2+ чи Ultimaker 2 Extended+. Наприклад, реселлери у Німеччині або Нідерландах, Польщі чи США, не міняють по гарантії екструзійний блок, ремені, крокові двигуни.

Після закінчення гарантії ви можете придбати новий гарантійний пакет. Клієнтська підпримка здійснюється на весь період всього життєвого циклу принтера.

Клієнтський сервіс по телефону, електронній пошті 7 днів на тиждень з 8.30 ранку до 20.00 вечора.
3д принтер
3D принтер Ultimaker 2+ та Ultimaker 2 Extended+ поставляються у зібраному, готовому для роботи вигляді. При вазі 11.3 кг (для Ultimaker 2+) та 12.3 кг (для Ultimaker 2 Extended+), габарити 3D принтера, включаючи трубку, по якій подається нитка та утримувач котушки, складають 342 х 493 х 588 мм (для Ultimaker 2+) та 342 х 493 х 688 мм (для Ultimaker 2 Extended+).
Аксесуари
Ви отримуєте як базову (яку формує виробник) так й додаткову комплектацію аксесуарів (яку формуємо ми, не включаючи ії вартість до ціни принтера).

До базової відносится: кабель, силовий адаптер, інструкція з експлуатації, а також стартовий пакет, який включає 4 сопла Олсона з латуні (0.25, 0.4, 0.6 та 0.8 мм), 1 котушка PLA вагою 0.75 кг, SD-карту, дата-кабелі, мастило для осей, клей для адгезії та спеціальні шестигранні ключі.

До додаткової комплектації вкодять: 2 сталевих сопла M6 діаметрами 0.6 та 0.8 мм для друку композитними матеріалами; адгезійна суміш Dimafix; передня стінка щоб уникнути фронтального впливу повітря;

3D принтер
Ultimaker 2+
2 694
Ціна включає в себе ПДВ.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.
Ціна не враховує доставку до Вашого міста (EXW)
3D принтер
Ultimaker 2+
2 694
Ціна включає в себе ПДВ.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.
Ціна не враховує доставку до Вашого міста (EXW)
3D принтер
Ultimaker 2 Extended+
3 414
Ціна включає в себе ПДВ.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.
Ціна не враховує доставку до Вашого міста (EXW)

3D принтер
Ultimaker 2 Extended+
3 414
Ціна включає в себе ПДВ.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.
Ціна не враховує доставку до Вашого міста (EXW)

Ваш запит тут
Також Ви можете задати питання щодо Ultimaker 2+ або Ultimaker 2 Extended + у коментарях нижче. Дякуємо Вам!
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
comments powered by HyperComments
Ви можете записатися на тест-драйв Ultimaker 2+ та завітати до нашого підприємства, яке знаходиться за адресою: Київ, вулиця Виборзька 103.
Під час Вашого візиту до нашого виставкового залу, ми продемонструємо Вам процесс 3D друку інженерної деталі.

Після закінчення Вашого візиту Ви будете знати ...
- як застосувати 3D принтер Ultimaker для різних цілей бізнесу у машинобудуванні, приладобудуванні, кондитерській справі. Всі приклади засновані на реальних застосуваннях Ultimaker в Україні!
- як пов'язано металеве лиття та 3D друк між собою та як ефективно виробляти алюмінієві блоки або деталі
- як 3D принтер Ultimaker, що не друкує скловолокном, допомагає створювати габаритні деталі зі скловолокна. Наприклад, 1.5 метра шириною
- як друкувати на Ultimaker матеріалами з високими абразивними властивостями, наприклад карбоном, графеном чи бронзою
- які матеріали можна використовувати для своїх конструкцій, коли необхідна стійкість до температури 110 ° С, хімічних речовин, гнучкість й міцність, пружність та міцність
- яка ефективність використання вакуумних машин, 3D принтерів та ливарних машин. В яких випадках використовувати ці пристрої для цілей вашого бізнесу
Як нас знайти? Все просто!
Багатоканальний телефон +38067 404 36 16
Телефон для питань щодо технічного оснащення принтера, його можливостей та запису на test-drive в нашому ШоуРумsupport@eim3d.com
вул. Виборзька 103, м. Київ, Україна
Підтримка Ultimaker
Залишить Ваш номер телефону та ми зателефонуємо Вам!
Або зателефонуйте нам самостійно!
+380674043616