ULTIMAKER 3
та
ULTIMAKER 3 EXTENDED

Професійні 3D принтери ULTIMAKER 3 та ULTIMAKER 3 Extended кожен з яких може розміститися на Вашому робочому столі та дозволяють виконувати завдання дрібносерійного виробництва з кращою точністю й швидкістю в світі, підтримкою усіх інженерних матеріалів ABS, PLA, PC, PP, PVA, Nylon, CPE, CPE+, TPU, Breakaway, Smartcast, PLA Tough з можливістю друку двома матеріалами та контролюючи друк з використанням свого смартфону, планшету або ноутбуку.

ULTIMAKER 3 відрізняється від ULTIMAKER 3 Extended висотою друку, а саме:
Площа друку ULTIMAKER 3: 215х215х200 мм
Площа друку ULTIMAKER 3 Extended: 215х215х300 мм

Якщо Ви вже все знаєте про Ultimaker 3 або Ultimaker 3 Extended, просимо Вас одразу перейти за посиланням до розділу нашої пропозиції на Ultimaker 3 або Ultimaker 3 Extended. Якщо ні, бажаєте дізнатися більше щодо можливостей Ultimaker 3 або Ultimaker 3 Extended, тоді Пані Зоряна познайомить Вас з цією чудовою машиною!
Вітаю Вас! Розпочнемо Ваше знайомство із Ultimaker 3 - новим кроком у розвитку технологій Ultimaker. Підготовлені відео нижче продемонструють деякі особливості цього професійного 3D принтера, потім ми розповімо Вам яким чином Ultimaker 3 є кращою альтернативою для підприємця у порівнянні з термопластичними машинами та машинами з ЧПУ.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Ultimaker офіційно протестувала PVA, PLA, ABS, CPE, CPE+, PC, Nylon, TPU 95A та рекомендує у першу чергу використовувати ці інженерні полімерні матеріали під час роботи з Ultimaker 3 та Ultimaker 3 Extended.
Модель прототипу дрилі, створеної компанією Ultimaker. Модель реалізована з використанням зеленого та чорного біополімерів PLA. Розміри дрилі 200*175*65 мм. Цей прототип вагою 290 гр. був надрукований за 70 годин
Приклад використання ULTIMAKER 3 Extended
3D друк автомобільних компонентів, коли важливі економія часу та кошти
3D друк дозволив компанії Tucci Hot Rods з США зробити індивідуальні компоненти для легкової машини, які використовуються для модифікації та створення ексклюзивних авто для ії клієнтів - усе відповідно до високих страндартів промислового дизайну та з меншою кількістю часу ніж потрібно використовуючи стандартні підходи виробництва.
Компанія
Tucci Hot Rods

Індустрія
Автомобільне виробництво

Виклик для Tucchi Hot Rods
Створення ексклюзивного дизайну автівок швидко та лекго. Необхідно щоб для усіх деталей витримувалась висока точність форми, якість поверхні та відсутність люфтів.

Рішення
Використання 3D друку для розробки функціональних прототипів та готових до використання деталей та тестування різних варіантів дизайну у проміжку декількох годин з мінімальними витратами.

Результат
- Можливість створити та протестувати різноманітні варіанти дизайну прототипів
- Ефективне виробництво автомобільних частин з точки зору низьких витрат
- Збільшена продуктивність та швидкість випуску промислових виробів

Tucci Hot Rods – вступ
Заснована у 1997, Tucci Hot Rods з Мерсі, штат Нью Йорк, виробляє ексклюзивні транспортні засоби вже 20 років. Комбінуючи свою високу репутацію креативної компанії з досвідом промислового використання металів та інженерних пластиків, Tucci Hot Rods посприяла трансформації вузької автомобільної ніші у сегмент, який зараз успішно сприйнятий світовим автомобільним товариством.

Створення нової концепції автомобіля є складним процесом. Він охоплює зміни багатьох деталей авто та потребує дотримання високих стандартів якості. Виробництво відмінної ексклюзивної деталі потребує часу та може стати загрозливо коштовним процесом, особливо якщо використовують традиційні підходи включаючи використання спеціальних машин з ЧПУ, термопластавтоматів тощо.

Виклик для Tucci Hot Rods
Перед тим як почати використовувати адитивну технологію (3D друк), Tucci Hot Rods використовувала у виробництві ексклюзивних деталей з алюмінію та пластику ріні техніки лазерної різки та можливості машин з ЧПУ, або виробляла деякі компоненти вручну. Усі ці процеси є високовитратними, потребують значної кількості часу та також, відсутня впевненість, що нова виготовлена деталь буде на 100% відповідати своєму призначенню. Усі підходи з тестування нових модифікацій включають в себе старт процесу розробки з нуля, закінчуючи змарнованим часом та коштами.

Створення нової концепції автомобіля є складним процесом. Він охоплює зміни багатьох деталей авто та потребує дотримання високих стандартів якості. Виробництво відмінної ексклюзивної деталі потребує часу та може стати загрозливо коштовним процесом, особливо якщо використовують традиційні підходи включаючи використання спеціальних машин з ЧПУ, термопластавтоматів тощо.

Рішення
3D друк дозволив компанії прискорити та якісно покращити виробничий процес, починаючи від розробки, тестування, закінчуючи виробництвом та пост-обробки. Інженери робили десятки ітерацій розробки та тестування, використовуючи 3D друк для створення прототипів та потім для виготовлення фінальних деталей, які вже відшліфовані, пофарбовані та встановлені у корпус автівки. Також за допомогою 3D друку персоналом компанії були вдосконалені та створені допоміжні засоби для різноманітних процесів пост обробки (наприклад, фарбування).
Результати для Tucci Hot Rods
Використовуючи 3D друк, команда компанії Tucci Hot Rods працює у три рази ефективніше та у її бізнесі час це гроші. Значна оптимізація витрат була зроблена у продовж декількох ітерацій процесів розробки та тестування. Включення 3D принтерів у виробничий процес дозволило скоротити промислові відходи, зменшити витрати на ексклюзивне виробництво та відкрило для компанії нові можливості в галузі масового виробництва окремих деталей та кінцевих продуктів.
Кінцеві витрати
для Tucci Hot Rods
У бізнесі Tucci Hot Rods, витрати залежать від багатьох факторів. Від розробки, виробництва окремої деталі яка може потребувати різноманітні комбінації матеріалів, часу та виробничої сили, яка задіяна у процесах від розробки до фінального монтажу деталі – усі ці змінні призводять до зростання витрат. Компанія проаналізувала, що 3D друк дозволяє заощадити $500 на кожній деталі на відміну від інших автоматизованих рішень. Порівняння витрат з виготовлення корпусу фари для Ford Fiesta представлено у таблиці нижче.
Які ключові особливості професійних FDM 3D принтерів ULTIMAKER 3 та ULTIMAKER 3 Extended?
3D друк двома матеріалами
Використовуйте 2 різних матеріали для 3D друку - це можуть бути матеріали як одного, різного типів так й одного так й різного кольорів. Для цілей Вашого проекту можна використовувати різні друкуючі головки (print cores) діаметром 0.25, 0.4 та 0.8 мм, що дасть змогу друкувати з висотою шару від 20 до 600 мікрон!
Використання різних матеріалів підтримки PVA та Breakway
Ultimaker Breakaway є матеріалом підтримки для багатошарового екструзійного 3D-друку. Відокремлена підтримка швидко видаляється і основна деталь не потребує подальшої обробки. Розроблений для бездоганного 3D-друку, Breakaway забезпечує гарну адгезію до ABS, нейлону, PLA, CPE або CPE +. Тепер немає необхідності у HIPS (для складного друку ABS) та у лимонній кислоті, яка використовується у якості розчинного матеріалу
Матеріал доступний вагою 750 гр.
Ultimaker PVA (полівініловий спирт) - водорозчинний матеріал, що підтримує багатошарову екструзію 3D-друку. Завдяки гарній термічній стабільності, Ultimaker PVA ідеально підходить для друку складних моделей, що вимагають підтримки для великих виступів, глибоких внутрішніх порожнин та складних геометричних характеристик. Матеріал PVA забезпечує гарну адгезію до PLA, CPE та Nylon. Матеріал доступний вагою 350 та 750 гр.
Швидка заміна друкуючої головки
Ви використовуєте кілька матеріалів для друку вашої моделі, швидке переключення між різними типами ниток забезпечить можливість швидкої заміни друкуючої головки.
Автоматичне регулювання робочого столу
Коли ви дістали ваш 3D принтер Ultimaker 3 з коробки після купівлі або після транспортування, необхідно відрегулювати положення робочого столу принтера по відношенню до друкуючого сопла принтера. Ultimaker 3 зробить це автоматично та ви можете задати періодичність такої процедури.
Підтримка великої кількості матеріалів для різних завдань 3D друку
3D Принтери Ultimaker 3 та Ultimaker 3 Extended ефективно працюють не тільки з пластиковими нитками Ultimaker, але й з нитками інших виробників. Принтери підтримують діаметр нитки 2.85 мм та протестовані для використання наступних інженерних матеріалів: ABS, PLA, Nylon, PC, PVA, TPU, CPE, CPE+, PP, Breakaway, Smartcast. Ці принтери ефективно виконають ваші бізнес - завдання - починаючи від друку автомобільних роз'ємів та закінчуючи високоточними медичними виробами. Для висоти виробів до 200 мм підходить Ultimaker 3, а для висоти виробів до 300 мм підходить Ultimaker 3 Extended.
Smartcast - новий матеріал від Extrusion in Motion для Ultimaker. Цей матеріал на основі воску та створений для цілей металевого лиття. Ювелірна якість поверхні майбутньої металевої деталі. Залюбки покажемо у нашому офісі відлиті деталі!
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Створіть свій власний дрібносерійний завод
Використовуючи ваш персональний комп'ютер, ви керуєте одночасно кількома 3D принтерами Ultimaker 3 або Ultimaker 3 Extended. Ви створили свій власний цех з дрібносерійного виробництва!
Розміщення завдань друку через Cura Connect
Cura Connect особливо корисний для організацій, що використовують Ultimaker 3 для прототипування та дрібносерійного виробництва і які потребують візуалізоване планування 3D-друку. Основна функціональність Cura Connect - це можливість вибрати та групувати 3D-принтери, розмістити завдання в черзі, стежити за процесом 3D-друку та стратегічно планувати операції технічного обслуговування.
Щоб отримати доступ до Cura Connect, вам буде потрібно оновити ПО Cura й прошивку 3D-принтера до актуальних версій.
Дистанційне керування
Ваш 3D принтер Ultimaker 3 або Ultimaker 3 Extended друкує вже 5 годин та залишилося ще 19 годин до завершення друку. Зробіть інші справи! Тепер вам доступна можливість дистанційного керування процесом друку, наприклад через ваш смартфон - змініть настроювання, поставте на паузу або припиніть друк і все це віддалено! Цей додаток розроблений для IOS та Android!
Характеристики 3д принтерів Ultimalker 3
та Ultimaker 3 Extended
Робоча область друку
яка підігрівається від 20°C до 110°C та має розміри 215 х 215 х 200 мм для Ultimaker 3 та
215 х 215 х 300 мм для
Ultimaker 3 Extended
Швидкість друку
от 30 до 300 мм/сек
Экструдер
У принтері два екструдера з температурою нагріву від 180°C до 280°C
Комунікації
WiFi, камера, USB, Data Cable
Сопла для друку
Принтер працює з ниткою діаметром 2,85 мм. Набір з 3 головок для друку полімерними нитками з точністю від 20 до 400 мікрон.
Протестовані матеріали для друку
ABS, PLA, PVA, CPE, CPE+, Nylon, PC, PP, TPU, BREAKAWAY, PLA TOUGH
Створючи десятки ітерацій в циклі проектування, Ви значно мінімізуєте ризики, скоротите час виходу на ринок та знизите витрати на прототипування. Використовуючи високоякісний FDM 3D-друк, Ваше підприємство може звести до мінімуму ризик процесу розвитку, доводячи життєздатність проекту, перш ніж інвестувати велику суму коштів. Це дозволить Вам скоротити процес розробки від декількох місяців до декількох днів.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
Потребуєте ознайомитися із технічною специфікацією на ці 3D принтери?
Ми завантажили для Вас цю інформацію на Google Drive
Комплект поставки 3D принтера Ultimaker 3 та Ultimaker 3 Extended
Гарантія
При купівлі 3D принтера Ultimaker 3 чи Ultimaker 3 Extended ви отримуєте безкоштовну річну гарантію, яку на території України надає виключно наша компанія ТОВ "ЕКСТРУЗІЯ В РУСІ".

Усі реселлери Ultimaker у світі пропонують річну гарантію, ми надаємо Вам одразу дворічний період гарантії та ця гарантія включає всі компоненти Ultimaker 3 чи Ultimaker 3 Extended. Наприклад, реселлери у Німеччині або Нідерландах, Польщі чи США, не міняють по гарантії екструзійний блок, ремені, крокові двигуни.

Після закінчення гарантії ви можете придбати новий гарантійний пакет. Клієнтська підпримка здійснюється на весь період всього життєвого циклу принтера.

Клієнтський сервіс по телефону, електронній пошті 7 днів на тиждень з 8.30 ранку до 20.00 вечора.
3D принтер
3D принтер Ultimaker 3 та Ultimaker 3 Extended поставляються у зібраному, готовому для роботи вигляді. При вазі 10.6 кг (для Ultimaker 3) та 11.3 кг (для Ultimaker 3 Extended), габарити 3D принтера, включаючи трубку, по якій подається нитка та утримувач котушки, складають 342 х 505 х 588 мм (для Ultimaker 3) та 342 х 505 х 688 мм (для Ultimaker 3 Extended).
Базові аксесуари
Ви отримуєте як базову (яку формує виробник) так й додаткову комплектацію аксесуарів (яку формуємо ми, не включаючи ії вартість до ціни принтера).

До базової відносится: Кабель, силовий адаптер, інструкція з експлуатації, а також стартовий пакет, який включає 3 головки для друку (print cores 2x AA 0.4 та 1x BB 0.4) діаметром 0.4, 2 котушки PLA вагою 0.35 кг та PVA вагою 0.35 кг, USB stick, дата-кабелі, мастило для осей, клей та викрутка.

До додаткової комплектації вкодять: адгезійна суміш Dimafix; передня стінка щоб уникнути фронтального впливу повітря


3D принтер
Ultimaker 3
4014
Ціна включає в себе ПДВ.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.
Ціна не враховує доставку до Вашого міста (EXW)
3D принтер
Ultimaker 3
4014
Ціна включає в себе ПДВ.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.
Ціна не враховує доставку до Вашого міста (EXW)
3D принтер
Ultimaker 3 Extended
4 854
Ціна включає в себе ПДВ.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.
Ціна не враховує доставку до Вашого міста (EXW)
3D принтер
Ultimaker 3 Extended
4 854
Ціна включає в себе ПДВ.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.
Ціна не враховує доставку до Вашого міста (EXW)
Також Ви можете задати питання щодо Ultimaker 3 або Ultimaker 3 Extended у коментарях нижче. Дякуємо Вам!
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine
comments powered by HyperComments
Ваш запит тут
Ви можете записатися на тест-драйв Ultimaker 3 та завітати до нашого підприємства, яке знаходиться за адресою: Київ, вулиця Виборзька 103.
Під час Вашого візиту до нашого виставкового залу, ми продемонструємо Вам процесс 3D друку інженерної деталі.

Після закінчення Вашого візиту Ви будете знати ...
- як застосувати 3D принтер Ultimaker для різних цілей бізнесу у машинобудуванні, приладобудуванні, кондитерській справі. Всі приклади засновані на реальних застосуваннях Ultimaker в Україні!
- як об'єднати 3D принтери в мережу, щоб надрукувати за 4 тижні 700 габаритних деталей
- які матеріали можна використовувати для своїх конструкцій, коли необхідна стійкість до температури 110 ° С, хімічних речовин, гнучкість й міцність, пружність та міцність
- як використовувати спеціальні нитки на основі воску (виробництва Extrusion in Motion) для цілей професійного литва (бронза, дюраалюміній чи сталь)
- як дистанційно керувати 3D принтером зі свого смартфону чи планшету
- яка ефективність використання вакуумних машин, 3D принтерів та ливарних машин. В яких випадках використовувати ці пристрої для цілей вашого бізнесу
Як нас знайти? Все просто!
Багатоканальний телефон +38067 404 36 16
Телефон для питань щодо технічного оснащення принтера, його можливостей та запису на test-drive в нашому ШоуРумsupport@eim3d.com
вул. Виборзька 103, м. Київ, Україна
Підтримка Ultimaker
Залишить Ваш номер телефону та ми зателефонуємо Вам!
Або зателефонуйте нам самостійно!
+380674043616
Made on
Tilda