Приклади використання Ultimaker
Volkswagen: максимізація ефективності виробництва за допомогою 3D друку пристосувань та пристроїв
Ultimaker 3
Volkswagen Autoeuropa, автомобільний завод у Португалії, який відповідає за виготовлення відомих моделей Volkswagen, таких як Scirocco та Sharan, та щорічно випускає 100 000 автівок, тепер використовує 3D друк, щоб революціонізувати свій робочий процес. Виробничий кластер з восьми 3D принтерів Ultimaker 3 та Ultimaker 3 Extended друкує допоміжні засоби для виробництва, які використовуються щодня на складальній лінії. Більше не доведеться покладатися на зовнішніх постачальників інструментів та пристосувань, що значно зменшує витрати та скорочує час виконання від кількох тижнів до лише декількох днів. У 2017 році планується економія витрат за рахунок 3D друку на рівні 250 тис. Євро.
Volkswagen Autoeuropа, завод у Португалії
Створює для світового ринку моделі Scirocco та Sharan
Використання 3D друку на заводі Volkswagen
Ця, виготовлена на Ultimaker 3, спеціальна насадка для захисту диску колеса при монтажі, раніше коштувала у постачальників 800 Євро, але зараз вона може бути роздрукована всього за € 21. Час розробки цього допоміжного інструменту скоротився з 56 до 10 днів.
Виготовлення постачальником цієї корегувальної насадки для монтажу різних знаків на корпусі авто тривало 35 днів та коштувала ця насадка 400 Євро. За допомогою 3D друку самостійна розробка була завершена через 4 дні, а витрати дорівнювали 10 євро за одну насадку.
Цей калібрувальний пристрій для вікна авто коштував у постачальника 180 Євро - зараз він може бути розроблений та роздрукований за 6 днів та буде коштувати 35 Євро.
Протягом 2016 року завод у Португалії заощадив приблизно 150 000 Євро - це цифра, яка, як очікується, збільшиться до 250 000 Євро в 2017 році. Первинна інвестиція в 3D принтери Ultimaker 3 була повністю повернута через 2 місяці. На додачу до економії часу та коштів, надруковані на 3D принтері інструменти є більш ергономічними та забезпечують більшу взаємодію з операторами, так як що зворотній зв'язок від працівника лінії може бути легко включений в нову ітерацію дизайну допоміжного пристрою - все це доповнює безпрецедентні рівні ефективності на виробництві. Зараз ця практика впроваджується на інших заводах Volkswagen Group.
Volkswagen Autoeuropа, завод у Португалії
Створює для світового ринку моделі Scirocco та Sharan

ULTIMAKER 3

Ви зможете виконувати завдання дрібносерійного виробництва з кращою точністю й швидкістю в світі. Надійно. Точно. Без компромісів
Підтримка Ultimaker
Call Close
Залишить Ваш номер телефону та ми зателефонуємо Вам!
Або зателефонуйте нам самостійно!
+380674043616
Made on
Tilda